2733
2734

خیلی گرونه کجا انجام دادی چقذر دادی؟! /

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تست گرونا رایگانه تو مراکز بهداشت انجام میشه

بهداشت؟

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2728
یک سری مراکز بهداشت هستن مخصوص کرونا بگرد تو شهرتون . تهرتن اگر باشی بیمارستان های دولتی دویست و ...

نب بابا 600تومنه

2738
من رایگان انجام دادم (کارمندم )برای ما رایگان

بیمه چیه؟

بیمه چیه؟

تامین اجتماعی ولی اصلا دفترچه اینا نمیخوان رئیس دادگاه زنگ میزنه هماهنگ میکنه ما میریم با کارت پرسنلی تست میگیرن بیرون ۲تمن فکر کنم ولی ازمایش خون کمه هزینش ک مطمئن نیست

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
بهداشت؟

تو هر شهری بعضی از بهداشت ها مخصوص تست کرونا هستن تا ساعت ۱۲ شب هم هستن پزشک هم دارن. زنگ بزن به بیمارستان شهرتون اونا اسم اون بهداشت ها رو بهتون میگن از تو نت هم میتونی پیدا کنی

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
تو هر شهری بعضی از بهداشت ها مخصوص تست کرونا هستن تا ساعت ۱۲ شب هم هستن پزشک هم دارن. زنگ بزن به بیم ...

عه

ای بابا تستش اصلا میگیم رایگان ،ولی برای درمان اینقدر باید موادغذایی مقوی بخوری که اون بنده خداهایی ...

کجا رایگان

2706