2410
2553
عنوان

دیروز تاپیک زدم نشد عکسشونو بزارم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 67 پست
تو فامیل و اشنا اصلا موردی نمیشناسیم غریبه هم نمیدونیم چجوری اعتماد کنیم

بیماری زمبنه ای داشت که با کرونا فوت شد؟

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
اره از شانس اینه بی مادری یه طرف حالا باید عمل هم بشه کسی هم نداره ببرتش واسه عمل دیگه مامانم قبول ک ...

عملش چیز خاصی نیست...

اگر مادرشم بود‌ نمیتونست سینه مادرشو برای شیر خوردن بگیره😭

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

😭😭😭😭وای خدا چرا اخه این طفل معصوما از الان بی مادر شدن چقدر سخته😢😢

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...
2714
عملش چیز خاصی نیست... اگر مادرشم بود‌ نمیتونست سینه مادرشو برای شیر خوردن بگیره😭

اگه مادرش بود شیرش رو میدوشید تو شیشه بهش میداد عشقش و نفسش بچه هاش بودن چون به سختی باردار شد بعد دوتا سقط

اخی عزیزم خدا رحمتش کنه 

طفلیا چقدم نازن 

به خاطرلبش بینیشم اونطوری شده اگه عمل کنید بینیش درست میشه یا اونم عمل میخواد

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
اخی عزیزم خدا رحمتش کنه  طفلیا چقدم نازن  به خاطرلبش بینیشم اونطوری شده اگه عمل کنید بین ...

دوتا بچه ها خیلی شبیه مادرشون هستن اره بخاطر لبش هست عمل بشه بینیش هم درست میشه

دخترش مامانش که زنده بود خیلی سرحال و تپلی بود الان بیچاره شده پوست و استخووون  رنگش هم پریده😢

الهی بمیرم طفلیا 

خدا خودت به این دوتا طفل معصوم رحم کن😔😔😔

الان پیش خالت زندگی میکنن؟

قصد دارین کجا نگهشون دارین؟ 

الهی بمیرم طفلیا  خدا خودت به این دوتا طفل معصوم رحم کن😔😔😔 الان پیش خالت زندگی میکنن؟ قصد ...

خونه داییم تو حیاط پدربزرگم هست یعنی وقتی زنداییم هم زنده بود یجا باهم زندگی میکردن الان هم بچه ها پیش مامان بزرگم هست البته مامان بزرگم دیگه پیره ولی خاله دارم نامزده از بچه ها مراقبت میکنه خاله های دیگه ام متاهلن ولی خونشون نزدیکه میان و میرن 

2706