2726
عنوان

بیاین براتون تعریف کنم نظر بدین

240 بازدید | 34 پست

چندماه پیش با پسری توی اینستا اشنا شدم اولش گفت فقط قصدم دوستی اهل هیچکار کثافط کاریم نیستم بعد از یه مدت بهم پیشنهاد ازدواج داد وگفت میخوامت برای ازدواج ولی ما از دوتا شهر ستان.متفاوت بودیم گفت نمیتونم به خانوادم بگم که با تو تو اینستا اشنا شدم قبول نمیکنن یبار پیشنهاد رابطه داد بهم.ولی گفت برای اینکه خر نشم وپیشنهاد ندم بهت دیگه باید کمتر پیش هم باشیم.وکمتر پیام بدیم الان چند ماه گذشته بعد ازگذشت چند ماه یه راه پیشنهاد دادم بهش گفتم انجام بده واینو بگو به خانوادت باهام دعوا کرد گفت بهم استرس وارد نکن من هنوز دستم خالیه ونمیتونم ونمیشه بعدم گفت یکبار دیگه حرف از دلتنگی وازدواج بزنی بلاکت میکنم منم گفتم بلاک.کن ولی نکرد قبلا هم چندبار بلاکم کرد وباز برگشت 😞بعد ازون که گفت که ده روز کلا نباشیم انگار همو نداریم نه من تورو ونه تومنو الان چند روزه کلا رفته وپیام نمیده میدونه هم مریضم ولی حالمو نمیپرسه ایااصلا قصدی برای ازدواج داره؟اصلامنو دوست داره؟

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

اون نمدونه با خودش چند چند

ادم حس میکنه تو رو گذاشته تو اب نمک واسه روز مباداش

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نام خدا،سرکاری عزیزم،خودتو معطلش نکن

اخه قسم خورد دوسم داره منو برد سر مزار شهدا گفت دعا کردم بهم برسیم😞

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
ن کسی ک دوستت داره یکساعتم ازت بی‌خبر نمیمونه 

میگه برایاینکه از دستت تدم😞

من دوسال با یکی بودم اونم دقیقا عین این بود بگیر نگیر داشت کات کردیم 

یکسال با یکی دوست شدم کاملا فهمیدم کسی ک بخوادت چجوریه دائما جویای احوالم بود 

هفته آینده ام ب امید خدا عقدمونه 

درد آنجایی عمیق است ک ب حاشا برسد
اون نمدونه با خودش چند چند  ادم حس میکنه تو رو گذاشته تو اب نمک واسه روز مباداش

چرا تمومش نمیکنه پس😞

من دوسال با یکی بودم اونم دقیقا عین این بود بگیر نگیر داشت کات کردیم  یکسال با یکی دوست شدم کا ...

خوشبخت بشین عزیزم❤

تو بکن 

من خیلی دوسش دارم خیلی بهم محبت کرد منم عاشقش شدم کلا اولین نفریه توزندگیم بهم گفته خیلی دوسم داره😞

اخه قسم خورد دوسم داره منو برد سر مزار شهدا گفت دعا کردم بهم برسیم😞

شعر گفته عزیزم،انتظار داشتی بگه نمیخوامت و گذاشتمت تو اب نمک؟!ببین شاید واقعا دوست داشته باشه ولی مطمین باش باهاش ازدواجم بکنب تا یه ذره تو سختی بیوفته میخواد همین رفتارشو تکرار کنه و باز بگه برو یه ده روزی نبینمت،خودت بگو میشه با همچین ادمی سر کرد؟

2706