2733
2739
عنوان

توروخدابرامامانم دعاکنید..😔😔😔

340 بازدید | 29 پست

مادرم امروزتست کروناش مثبت شده...اصلاحالش خوب نیست..دیابت داره...من باباموازدست دادم دیگه طاقت ندارم مادرم نباشه...توروخدابراش دعاکنیدکه خوب بشه😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش خدا بزرگه حدیث  کسا بخونید

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2728

عزیزم اصلا نگران نباش فامیل ما هر بیماری ک بگی داشت اماخوب شد 

فقط نزارید روحیه ش رو ببازه

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

نگران نباش دیابت داشتن باعث بد شدن حالش نمیشه ما اطرافمون چند نفر بودن دیابت داشتن ولی طوری نشد و تو خونه خوب شدن 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

عریزم انشاءلله زود خوب میشن پدر دوست منم دیابت داشت مسن هم بود کرونا گرفت و خوب شده الان زنداییمم همینطور دیابت داشت ولی کاملا خوب شد 

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
خیلی ناامیده...هنوزبهش نگفتیم کروناداره...ولی حالش اصلاخوب نیس..

به نظرم بهش نگید 

بگید گفته سرما خوردگیه اما چون بدن ضعیفه گفته خیلی مراقبت کنه کرونا جذبش نشه و از این حرفها

مطمئن باش خوب میشه دلشوره بیخودی هم نگیرید الکی 

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
2706