2733
2734
عنوان

خسته شدم از شنیدن ظلمی که بعضی آقایون به خانوما می کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 18 پست
آفرین، تا مظلوم نباشه ظالم بوجود نمیاد...  من خودم اصلا اجازه نمیدم کوچکترین اهانتی بهم بشه&nbs ...

اگه زنها ایتقدر نگران‌ظاهر و اندام هستیم چه کرمی بزنیم چه بخوریم چاق و لاغر نشیم یک سوم فکر شناخت خودمون رشد خودمون بودیم دورنمون رشد بدیم خیلی بهتر بود 

اگه مربوط زندکی زن ومرد گاهی ما خاتم ها خودمون مقصر هستیم‌بهمون‌ظلم میشه...وابسته مردها هستیم..انگار ...

دقیقا همینه ..ما الان خانم داریم 50 سالشه شوهرش خیانت کرده و خونه و زندگیم فروخته ..مرو تو 55 سالگیش همه چیز داره اما این خانم در نقطه صفر مطلق هست چرا ؟؟چون بهش گفتن تو زنی لطیفی فلانی کار نکن ..پوستت چروک میشه به زندگیت نمیرسی و از این خزعبلات ...و همونا این خانم مشکل داشته باشه میگن تو زنی عاقلی سکوت کن درست میشه ...ولله چیزی درست نمیشه ...از نقش قربانی بودن زنها بیان بیرون ظلمی وجود نخواهد داشت ..نشستن بیخ خونه هی میگن شوهر توجه نمیکنه شوهر فلان نمیکنه ..تازه رفته خیانت کرده چون شما انقدررر منفعلی که تمام زندگیت شده یه نفر پس از ظلم نگید اصلا..شما خودتون به خودتون ظلم میکنید درواقه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی؟  بله درسته ادمایی که مظلوم هستن و نمی تونم از حق خودشون دفاع کنن در نظر مردم میشن ادمای خو ...

چه اهمیتی داره بقیه چی میگن ؟؟؟تمام خانوم هایی که تو شرایط بد زندگی میکنن و به جدایی فکرم نمیکنن من قول میدم فقط به خاطر دوچیزه یا کار ندارن و نمیتونن پول دربیارن و دوم حرف مردم ...نمیشه هم حرف نزد هم حق رو گرفت آخه ...گوربابای حرف مردم ....مشکل ما اینه که هروقت زنی میخواد حرف بزنه میگیم سلیطه یا بی آبرو هست اما واقعا خانوم هایی هستند قوی و درست حق میگیرن 

جدی؟  بله درسته ادمایی که مظلوم هستن و نمی تونم از حق خودشون دفاع کنن در نظر مردم میشن ادمای خو ...

خیلی این حرفا در مورد خانمی از حق خودش دفاع میکنه ما خانم ها میگیم..

شاید مثالش مناسب نباشه ولی کلمه گیس بریده تو تمام فرهنگ ها و شهر هست به خانم ها میگن از کسی شنیدیم همجنس خودمون مادر خواهر عمه خاله .و بقیه خانم های دور بر...تا حالا شنیدی مردی اینو بگه خیلی به ندرت 

2728