2726
عنوان

نفهمیدم چرا اینطوری کرد

292 بازدید | 20 پست

با کسی هشت ماه زبان میخوندم بعد یک مدت رفت تو فاز سواستفاده منم کنسل کردم همه چیو حالا بعد یک وماه در کلاس امده منو تک پیدا کرده فحاشی میکنه بی جهت سر یک چیز الکی من جوابشو حسابی دادم ولی دلیل رفتارشو نمیفهمم باید اجازه میدادم سواستفاده کنه؟منظورش چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی چی سو استفاده میکرد؟

ما باید متن ترجمه میکردم من انجام میدادم با دقت اون با گوگل ترنسلیت انجام میداد بعد ترجمه های منو میخواست.رایتینگ مینویشیم پنج شش ساعت وقت میزاشتم رایتینگ منو میخواست منم دیدم اینطوری شده تذکر دادم بعد دیدم متوجه نشد قطع ارتباط کردم

شما تدریس میکردی بهش؟ چه جوری میخواست سو استفاده کنه؟

بببین بدون کمترین تلاش رایتینگ وترجمه های منو میخولست منم قطع رابطه کردم ساعتها بنویسم مجانی در اختیارش بزارم درست نیست

کارت درست ومنطقیه !!ایشونم کاملاً شخصیتش رو نشون داده , دور ای آدما یه خط قرمز پر رنگ بکش , از موضع خودت کوتاه نیا , احتمالاً دنبال چیزی باشه حتی باج بگیره ازت !!!!!!

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
ولش کن تو که به اون نیاز نداری اون بهت نیاز داره

من کاریش نداشتم اومد در کلاس رو بست دعوا راه انداخت منم جوابشو دادم بهم توهین کرد منم جواب دادم ولی منظورشو اصلا متوجه نمیشم کسی که باید معترض باشه منم نه اون چون اون میخواست سواستفاده کنه ولی حالا اون ناراحته.داره منفجر میشه ولی برای من پایان اون رابطه اصلا مهم نبود دیروزم گفتم.گفتم برام مهم نیستی

از سلیطه ها بترس که پاچه پاره ان و ابرو بر خیلی راحت ابرو و حیثیت ادم نشونه میرن

والا چی بگم من به مدیریت گفتم اون گفت اصلا ارزش نداره این موضوع.ولی متوجه نمیشم که چه اتفاقی افتاده.من نخواستم همکاری کنم چرا انقدر بهش زور امده تازه کارهاشو داره انجام میده استادم کلی ازش تعریف میکنه.منظورش چیه.متوجه نمیشم

2706