2703
2553
عنوان

با نامزدم قهر کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قهر نداره بابا ..خواهرش از کجا میدونسته حالا

خواهرش زنگ زد به مامانمم اون گفته بهش خواهرشم به نامزدم گفته من فکر میکردم موضوع مهمی نیست و بهش نگفتم که تالار بسته بوده از این ناراحت شد

2720

این بچه بازیا چیه همه چیو بهم بگیم و این حرفا! حالا دوتا چیز این وسط یادتون بره باید مثل خروس جنگی بیفتین به جون هم. 

کمی بالغانه رفتار کنید هر چیزی نیاز و لازم بود درموردش حرف بزنید ولی همهههه چیو بخواید بهم بگید میشه خاله بازی. 

قهر کردن از طرف ایشون خیلییی زشته من مطمینم چند سال دیگه هر روز بخودت میگی همون موقع که تونامزدی چندروز قهر کرد و قیافه گرفت رفت باید میفهمیدم چه بلایی داره سرم میاد و  مناسب ازدواج نیست. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
این بچه بازیا چیه همه چیو بهم بگیم و این حرفا! حالا دوتا چیز این وسط یادتون بره باید مثل خروس جنگی ب ...

درسته به نظر منم بچگانس ولی رفتارش اینجوریه از هر لحاظ عالیه فقط این یه مورد رو داره بخاطر همین دوست ندارم رابطمون خراب شه

2714
یعنی بهش پیام بدم با اینکه من مقصر نیستم؟

حالا هنوز اول راهی ولی هروقت بحثتون شد و تو مقصرنبودی هم با صحبت قانعش کن یطوری ک خودش بفهمه اشتباه کرده... قهر نکن ک واسش طبیعی نشه و یروز سر ی موضوع مهم قهر کردی نتونه ی لحظم دووم بیاره

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 
اخه تا کی😢

خیلی عصبی و حساسن ایشون .

الان که تو سختی و مشکلات زندگی نیوفتادید، اینطور پرخاش میکنن، وقتی یک مشکل جدی براتون پیش بیاد، میخوان چه کنن؟ این تالار دیدن، میتونست یه سورپرایز زیبا باشه یا مثلاً فکر کنن که شما میخواستی روز تولدش، خوشحالش کنی، دیگه این رفتار ها چه معنی میده؟ ایشون مثل بازپرسها که به متهم میگن هیچی رو از قلم ننداز، رفتار میکنن. اونجا مسیله ی مرگ و زندگیه، اینجا چی؟! دوران نامزدی برای شناخت بهتر طرفینه. جونت رو بردار و فرار کن. این مرد، بیچاره ت میکنه، ریشه های سو ظن هم حس میشه ازشون.