2737
2734
عنوان

بهش فکر کنید...

172 بازدید | 14 پست

به نظر من این روزا به شدت نیاز داریم که ذهن منتقد داشته باشیم. متاسفانه شبکه های مجازی پر شده از دروغ های بی شاخ و دم که انگار هممون عادت کردیم به اینکه اونا رو ببینیم و بدون حتی یک دقیقه فکر کردن راجع به اون یا پیدا کردن صحت و سقمش، باورش کنیم و بر اساس اون موضع گیری کنیم و منتشرش کنیم...

مراقب باشیم ذهنمونو فضای مجازی و دروغ هاش مدیریت نکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرمن اساتید و بزرگان "علم " جامعه شناسی خفه خان گرفتن و منتقدان دیگرهم قدرت کارشناسی راجب زیانهای اجتماعی ندارند،اساتید علم اقتصاد رو که دیگه نگو لال تامام !،

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بنظرمن اساتید و بزرگان "علم " جامعه شناسی خفه خان گرفتن و منتقدان دیگرهم قدرت کارشناسی راجب زیانهای ...

متاسفانه تاثیری که این فضای مجازی توی جامعه ما گذاشته، خونه خراب کنه... از رواج فساد و عادی سازی خیانت گرفته تا گرفتن قوه تعقل و تفکر از مردم

2738

اخبارهای زنده تو رسانه هامون همش شده کرونا و مرگ و میر حاصلش از ابتدای اخبار تا ورزشی تا اخرش که هواشنناسیه همش موج منفی ،تو فضای مجازیم که روابط جنسی ،حرمتها ، مدگرایی ، نحوه کلاهبرداریها و تردستیها بصورت کاملا آزاد به نمایش گذاشته میشه اینم سوغات عصرجدید

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من معتقدم نسل جدید دهه نودیا انسانهای بی قید و بند بی تعصب بی سواد بی انظباط و شدیدا حرمت شکن  وارد جامعه میشن وازقبلیهام شدن،رانندگی جوانا رو نگاه کنید بعدش صراحت نوشته های من دستتون میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من معتقدم نسل جدید دهه نودیا انسانهای بی قید و بند بی تعصب بی سواد بی انظباط و شدیدا حرمت شکن   ...

متاسفانه به شدت با این حرفت موافقم... من ترم پیش دانشگاه کلاس داشتم. دانشجوها با من بعنوان استادشون اینقدر با توهین و بی ادبی حرف میزدن که فقط ارزو میکردم ترم تموم بشه.

متاسفانه به شدت با این حرفت موافقم... من ترم پیش دانشگاه کلاس داشتم. دانشجوها با من بعنوان استادشون ...

دورانهای بعدی متاسفانه بیشتر میشن این طیف ،

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاسفانه به شدت با این حرفت موافقم... من ترم پیش دانشگاه کلاس داشتم. دانشجوها با من بعنوان استادشون ...

متاسفم براتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثلا عادی سازی خیانت ( از هر دو طرف) در اینستاگرام یا رواج حس ناامیدی در مردم 

اره حس ناامیدی رو خیلی دیدم درسته

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2706