2726
عنوان

کورتاژ شدم😔

552 بازدید | 17 پست

بچه ها ۶ روزه کورتاژ شدم خونریزیم کمه ۲روزه درد های انقباضی گاه و بیگاه دارم میخواستم دیشب و امروز صبح دوتا لخته شکل جیگر دفع کردم ولی خونریزیم‌کمه در حد لکه بینیه دردامم پزشک گفته طبیعیه سوالم اینه خونریزی تا چند روز ادامه داره؟و اینکه این دردا و انقباضایی که هر از گاهی میاد سراغم تا کی ممکنه ادامه داشته باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کیسه آبگرم بزارروشکم تایکم انقباضهاکم بشه ولختهابه راحتی کنده بشن. شیر. زده تخم مرغ نپخته. یکم زردچوبه وشکر. داخل کن بخور. تا حم سردوبادنگیره. بارداری بعدی راحت بار داربشی. لخته هاهم زودبیادهمونجانمونه دیواره رحمت ضخیم نشه

2728
یعنی از روز اول خونریزی داشتی؟ چون معمولا چند روز اول خون نیست، بعدش خونریزی شروع میشه که همون پری ...

آخه عزیزم‌ برای من اول قرص گذاشتن به خونریزی افتادم بعد اومد با دستش دستکاری کنه که بیافته نشد همینجوری خونریزی داشتم بردنم اتاق عمل

کیسه آبگرم بزارروشکم تایکم انقباضهاکم بشه ولختهابه راحتی کنده بشن. شیر. زده تخم مرغ نپخته. یکم زردچو ...

قربونت برم عزیزم اولین باره کورتاژ شدم خیلی استرس دارم هیجی هم اطلاعات ندارم همه چی رو فکر میکنم خطرناکه

آخه عزیزم‌ برای من اول قرص گذاشتن به خونریزی افتادم بعد اومد با دستش دستکاری کنه که بیافته نشد همینج ...

نمی دونم چرا توی ایران بیهوش می کنن

من توی آمریکا دو بار کورتاژ شدم،

بیهوش نشدم ولی بهم مورفین تزریق کردن و قرص زیر زبونی برای آرامش و یه قرص برای تسکین درد و دو تا داکسی سایکلین که باید بعد از کورتاژ با هم می خوردم

خوابیدم روی تخت و در عرض ۲ دیقه کورتاژ شدم ، ۵ دقیقه خوابیدم روی شکمم کیسه برقی گذاشتن،  و بهم خوراکی دادن، (آبمیوه و بیسکویت)

و بلند شدم برگشتم خونه

۴-۵ روز اول خون نبود، بعد خونریزی شروع شد ، همون پریودم بود، 

درد هم خیلی معمولی داشتم

نمی دونم چرا توی ایران بیهوش می کنن من توی آمریکا دو بار کورتاژ شدم، بیهوش نشدم ولی بهم مورفین تزر ...

نه من‌خیلی اذیت شدم و دارم میشم مخصوصا وقتی که دستشو کرد داخل رحمم تا بکشتش بیرون یا بقول خودش جاشو سفت کنه تا خود اتاق عمل هق هق میزدم بعد گفتم خب یکسره ببرینم اتاق عمل گوش نکردن اومدن قرص گذاشتن افتادم رو خونریزی بعد اصلا پزشکم وقت نداد با قرص دفع کنم کلا ۳تا قرص گذاشت فرستاد منو اتاق عمل

نه من‌خیلی اذیت شدم و دارم میشم مخصوصا وقتی که دستشو کرد داخل رحمم تا بکشتش بیرون یا بقول خودش جاشو ...

خدا مرگش بده دستشو برای چی گذاشتی ببره داخل،  دکتر احمق 

تازه بعد از قرص باید اقلا نیم ساعت صبر کنی تا اثر کنه، و نیم  ساعت بعد یه قرص دیگه بخوری،

خیلی ها با قرص دفع نمی کنن، 

آخه عزیزم‌ برای من اول قرص گذاشتن به خونریزی افتادم بعد اومد با دستش دستکاری کنه که بیافته نشد همینج ...

منم دقیقا همین بودم۱۹مهر.

دو روز اول خونریزی نداشتم بعد شروع شد حدودا۱۰روز 

بعد قطع شد

درد انقباضی نداشتم‌اما آزرده بود،یک هفته ده روز طول کشید

.

هیچی دفع نکردم

دکترم سونو ننوشت گفت اگر خونریزیت قطع شده یعنی هیجی تو اون نیست

اما‌پهلوی چپم که میدونم جنین بود و ۹هفته درد داشتم هنوز اکثراوقات درد میگیره

خدا مرگش بده دستشو برای چی گذاشتی ببره داخل،  دکتر احمق  تازه بعد از قرص باید اقلا نیم سا ...

نیم‌ساعتم نه

۶ساعته...ولی اجازه دارن ۴ساعته هم‌بزارن

من ۸صبح ۲واحد واژینال گرفتم،۲واحد زیر زبونی،دوباره ۱ظهر...دوباره ۵بعدازظهر...بعد نصفه نصفه زیر زبونی تا ۸شب.۱۲ساعت زایشگاه بودم.

دکترم میگفت تا بتونیم تهاجمی برخورد نکنیم‌و اتاق عمل نری و خودش دفع بشه بهتره..

واسه همین ماما با کلی عذرخواهی ازم اومد‌شکممو فشار داد با دستش‌چیزی کشید بیرون اما‌ فقط لخته خون بود.

اخرش رفتم اتاق عمل

من اینقدر بیمارستان و دکترم عالی بود مطمئن بودم‌چیزی اون تو نیست و اصلا هیچی دفع نکردم‌طی مدت خونریزیم

نمی دونم چرا توی ایران بیهوش می کنن من توی آمریکا دو بار کورتاژ شدم، بیهوش نشدم ولی بهم مورفین تزر ...

بیهوشی اتاق عمل‌بهترین اتفاقی بود که میتونست برام‌بیفته

یک‌ساعت خوابیدم...خواب عمیق...منیکه چهار روز بود گریه کرده بودم‌برای از دست دادن جنینم‌و ۱۲ساعت تو زایشگاه درد جسمی و روحی داشتم...

وقتی از خواب بیدار شدم‌بدون درد...چه حس سبکی.

اما مامانم دوبار کورتاژ شد بی حسی موضعی داشت

2706