2703
2553
عنوان

سوال از متاهلا

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 55 پست
یعنی پیش شما نمی خوبه

چرا میخوابه ولی به هزار بهانه فاصله میگیره شبا شیر دخترم آماده میکنه همون جا رو زمین خواب میره میگه نفهمیدم رو زمین خوابم برد در حالی که میدونم دوست داره آزاد بخوابه

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نه حس بدی دارم اگه یک کسی خودش را یه من بچسبونن.

عزیزم فکر نکنم بعد اینجور باشی خواهر من همیشه جدا میخوابید اگه در اتاقش رو باز میکردیم بهمون حرف میزد ولی الان ماشالا سه تا بچه داره با وجود اینکه خونه شون بزرگه و هر بچه ای یه اتاق داره ولی همشون تو سالن خونه کنار هم میخوابن میری خونشون رختخواب ۵ نفر به ردیف کنارهم هست

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
حداقل یک  دو متر باید فاصله باشه.خوب یه عمر اینجوری بودم

اره من هنوزم اینجوریم صدای نفس شوهرمو نباید بشنوم😂😂😂

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
2714

چند سالته ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2706