2726
عنوان

منظورش چیه یعنی؟

222 بازدید | 27 پست

به جواب پیشنهاد دوستی یه نفر جواب رد دادم بهم گفت ناراحت نشدم اما یه روز میفهمی که هیچ کسی مثل من برات نبود و اون موقع دیگه دیره از این به بعدد هر روز و هر ساعت باهم باشیمم دوست هستیم اما هیچ وقت توی رابطه نخواهیم رفت حتی اگر عاشقت باشم این یعنی چی یعنی نمیگیرم منظورش یعنی عاشقم شده؟ یا منظورش اینه کردتم از زندگیش بیرون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه بیچاره ۴ ساعت داشتیم بحث میکردیم

اهمیت نده

اگه عاشقت بود پیشنهاد ازدواج میداد نه دوستی

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
اهمیت نده اگه عاشقت بود پیشنهاد ازدواج میداد نه دوستی

ببخشید اول نباید یکم‌همو بشناسن بعد پیشنهاد ازدواج بده؟؟ ینی همون اول بگه بیا ازدواج کنیم؟

کاربر پسر هستم ‼ 🔺️🔻 ⚠         کاربری سوم 😒 پس گردنی که اون شب بهم زدی هیچوقت یادم نمیره 😁💕 ممد سیااا فرفری زشتووو 😐🖐 یه عدد شیخ 😕🤤 دیگه منتظر میشم ننم برام زن بگیره 🥴🥴😜 ابجی بزرگم تو سایته خودش حواسش بهم هس با کمال احترام اینکه شما نمیخواد تو کارای‌ من دخالت کنین 😀 دوتا از بهترین دوستام یکی شون عرب و یکی شونم اهل سنت هستن نبینم کسی توهین کنه به نژاد یا مذهب دیگه ای 🤨🤨😒 عادت کردین بهتون دروغ بگن ارع؟ 😑🖐 ظرفیت جواب شنیدن ندارین ریپ نزنین با تشکر روابط عمومی سایت 😝😶😁  اَللّهُمَّ ارزُقنی شَفاعَهَ الحُسَینِ یَومَ الوُرُودِ                                    ?SOHA AFK 😕💔  
چرا انقد پیچیده گفته ..گفته یعنی توقع نداشتم ازت اینکارو کنی ..توام‌باید دوسم میداشتی دلشو شکستی😤😤

اخه نمیشد از نظر عقلی اون ۲۱ سالشه من ۲۲ سالمه بچس احساساتی هست عصبیه همش دنبال دعواست من خواستم باهاش کنار بیام عقلم میگه نه

ببخشید اول نباید یکم‌همو بشناسن بعد پیشنهاد ازدواج بده؟؟ ینی همون اول بگه بیا ازدواج کنیم؟

اگه عاشق باشه میاد خواستگاری زیرنظر خانواده ها چند وقت صحبت میکنن

این اداهای شناخت و‌.. هم‌حربه خوبی شده واسه پسرها که دوست دختر پیدا کنن

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
چرا انقد پیچیده گفته ..گفته یعنی توقع نداشتم ازت اینکارو کنی ..توام‌باید دوسم میداشتی دلشو شکستی😤😤

بابا جملات خودش نیست جایی خونده الان کپی کرده

اصلا یعنی چی از این پس فقط با هم باشیم دوست هستیم ولی توی رابطه نمیریم؟ تابلو هست از یک داستان مسخره کپی کرده

2706