2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزيزم تبليغ ميكني ؟ تو كه هر شب سابيدي مارو كدوم رنگش قشنگه طوسيش قشنگه 🤣

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2738
عزيزم تبليغ ميكني ؟ تو كه هر شب سابيدي مارو كدوم رنگش قشنگه طوسيش قشنگه 🤣

خب شما نیا تو تاپیک .مگه من زورتون کردم یا خدایی نکرده چاقو گذشتم زیر گلوتون؟

چون مرددم بین چن تا رنگ و دوس دارم نظرخواهی کنم.

هرکی هم دوس داره نظر میده

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
خب شما نیا تو تاپیک .مگه من زورتون کردم یا خدایی نکرده چاقو گذشتم زیر گلوتون؟ چون مرددم بین چن تا ر ...

واي ديگه نميام اسم كاربريت يادم نبود. شورشو در آوردي هرشب كدوم رنگ يكيشو بخر بره ديگه🤣

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
واي ديگه نميام اسم كاربريت يادم نبود. شورشو در آوردي هرشب كدوم رنگ يكيشو بخر بره ديگه🤣

من می تونم در حیطه قوانین سایت ۶ تا تاپیک بزنم .شاید دلم بخواد ۶ تا تاپیکم نظر سنجی در مورد لباس باشه .

نیا عزیز من نیا .به سلامت .😘

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2706