2737
2734
ما تا 4 سالگیش گرفتیم مثل چی پشیمون بودم تا یک سالگیش هم بگیری کافیه

چرا پشیمون اخه ندیدم کسی پشیمون بشه حتما خیلی زیاد گرفتی ادم چیزی ک برای ۴ سالگیش یا دوسال ب بالا میگیره باید خاص باشه پشیمونم نمیشه یا مثلا خاصم نباشه لباس تو خونه ای ک اشکال نداره

وای من باردارم درحال خریدم.... فصل گرما دنیا میاد... تا 7ماهش بشه اینجا هواگرمه... بعدشم میرم براش لباس میگیرم..... ولی قیمتا خیلی بالاست 

خدایا شکرت امروز یه روز بعد موعودم 11تیروبی مثبت بعداز 11ماه اقدام.....امروز5مرداد سال 99 ومن 8هفته ساعت 11ونیم سونوگرافی ومن صدای قلب فندوق شنیدم زیباترین حس دنیا بعد از 9ماه15 اسفند 99مهرساخانم دنیا اومد.... خوش اومدی به دنیام دخترکم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیم عالیه واقعا اصن باید سایز بزرگ ادم بخره همش کدچیک ک بدرد نمیخوره من بچه داداشم انقددد لباس برا ...

از لباس های یه سن خیییییلی نخر که نصفش بمونه

اولاش هم که زود بزرگ میشه، کمتر بگیر تعدادی

لباس های خاص فصل هم باید حواست باشه، مثلا پلیور بگیری بعد یهو ببینی تو تابستون سایزش شده

وای من باردارم درحال خریدم.... فصل گرما دنیا میاد... تا 7ماهش بشه اینجا هواگرمه... بعدشم میرم براش ل ...

اره خیلی بالاس سعی کن لباس تو خونه برا یکی دوسالش بگیری

2728
از لباس های یه سن خیییییلی نخر که نصفش بمونه اولاش هم که زود بزرگ میشه، کمتر بگیر تعدادی لباس های ...

ن زیاد ک نمیگیرم چون همون موقعم دیدی چیز دیگه ای ب چشم خورد خریدم حالا نمیدونم من وقتی برم خرید چشام بسته میشه وقتی چیزای خوشگلو میبینم دخترونه ک خیلیی تنوع دارع

ولی پسرونه ن زیاد منم پسره بچم

از لباس های یه سن خیییییلی نخر که نصفش بمونه اولاش هم که زود بزرگ میشه، کمتر بگیر تعدادی لباس های ...

آره.... مثلا نی نی من 12اسفند دنیا میاد منطقه ماهوادیگه سرد نیست ولی گرم آنچنانی هم نیست.... ولی خوب مراحل رشدش تابستان هست..... اصلا موندم چی بخرم اغلب الان لباس‌های زمستانه آمده... ماهنوز کولر میزنیم... و نیازی به لباس‌های گرم نداریم الان... جنوبیم.... پس خیلی باید بااحتیاط سایز لباسها رومتناسب با زمستان وتابستان انتخاب کرد

خدایا شکرت امروز یه روز بعد موعودم 11تیروبی مثبت بعداز 11ماه اقدام.....امروز5مرداد سال 99 ومن 8هفته ساعت 11ونیم سونوگرافی ومن صدای قلب فندوق شنیدم زیباترین حس دنیا بعد از 9ماه15 اسفند 99مهرساخانم دنیا اومد.... خوش اومدی به دنیام دخترکم.... 
ن زیاد ک نمیگیرم چون همون موقعم دیدی چیز دیگه ای ب چشم خورد خریدم حالا نمیدونم من وقتی برم خرید چشام ...

زنده باشه و به سلامتی دنیا بیاد

چیزای شیک و خاص دیدی بگیر

تو خونه هم که معمولا خیلی محدودیت نداره،راحت بگیر

راستی تیکرت رو آبی نمیکنی پس؟

آره.... مثلا نی نی من 12اسفند دنیا میاد منطقه ماهوادیگه سرد نیست ولی گرم آنچنانی هم نیست.... ولی خوب ...

لباس های تو خونه معمولا راحت تر میشه خرید

معمولی بگیر، چون زمستون هم تو خونه ها گرمه اکثرا پکیج و دوجداره. حتی بخاری

نه هوا دیگه مثل قبل سرده، نه بخاری نفتی و ایناست

کاپشن اینا یه کم خریدش دقت میخواد

وگرنه لباس مهمونی هم، سرد شه میشه زیرپوش زیرس پوشید، کاپشن روش پوشید و...

2738
زنده باشه و به سلامتی دنیا بیاد چیزای شیک و خاص دیدی بگیر تو خونه هم که معمولا خیلی محدودیت نداره، ...

ممنونم ک تونستم تصمیم قطعی بگیرم

راستش تا دوهفته دیگ قطعی مشخص میشه ۱۵ هفته قطعی گفت ولی بازم برا اطمینان انومالی برم ببینم چ میشه

به نظرم هر جا لباس شیک و باقیمت مناسب دیدی بگیر

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

ب نظرم تا ۶_۷ماهگی خوبه چون هروز جدیدتر میاد هم از اون موقع ب بعدش میشع ادم دوباره بره خرید بعد یادتون باشه ب تعداد کم بیرین هر یایز و چون زود رشد میکنه جوجو و میمونه بلا استفاده💙

خدایا شُکرت❤🧿
2706