2737
2734

تایید شد میخواستم ادامه شو بگم

میگم ی وقتای ی چیزی میبینی خیلی خوشت میاد شاید بعدا بچت یگی دوسال شد گیرت نیومد یا قیمتا خیلی بالا بود نظرتون چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تایید شد میخواستم ادامه شو بگم میگم ی وقتای ی چیزی میبینی خیلی خوشت میاد شاید بعدا بچت یگی دوسال شد ...

اره کار خوبیه

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
من تا 6 ماهگیش گرفتم فعلا

شش ماه ک خیلی زود میگذره اصن نمیفهمی باز ادم در ب در لباسه

من میخوام تا دوسالگیش بگیرم چیزای خیلی شیکی ک دوسال بعدم بدرد بخوره 

اخه چن نفرو دیدم واقعا خیلی خوشم اومد

بخر همون موقع اگه خیلی چشتو گرفته بود

اره من عاشق لباسای بچگونم بعضیاشون قیمتا بالاس شاید بعدا همین چیزی ک میخوام بالاتر بشه 

اخه تا شش ماه هشت ماه زیاد لباساش ب چش نمیاد تا ی سالش بشه خیلی بچش میاد

2738
من تا دوسال.البته نه به طور کامل هرچی خوشم اومده گرفتم نگه داشتم😄

خیلیم عالیه واقعا اصن باید سایز بزرگ ادم بخره همش کدچیک ک بدرد نمیخوره من بچه داداشم انقددد لباس براش خریدن همینطوری رو دستشون موند مامانم برا ی سالگیش ی چتا گرف همون لباسا بچش میومد

من سر اولی گرفتم ۴ سالشه هنوزم گاهی میرم سراغ لباسایی ک اول گرفتم😂

ولی این یکی فک نکنم بشه همون نوزادیا رو میخرم و چند دست بیرونی خوشگل..سراولی انگیزه داشتیم ک سیسمونی میخریم اخه الان واسه چی بخرم همون لحظه هرچی مد شد میخرم

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام

من دم دستی تا یه سال گرفتم ولی لباسای دیگم گرفتم که برای بزرگتر شدنش مثلا الان دخترم دوسالشه چند دست الان تازه تنش میشه یا یه کاپشن و ست های شلوار و سوئیشرت چندتا داره برای ۵ سال به بعده اگر چیزی دیدی بزرگتر خوشت اومد بگیر

ما تا 4 سالگیش گرفتیم مثل چی پشیمون بودم تا یک سالگیش هم بگیری کافیه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
من سر اولی گرفتم ۴ سالشه هنوزم گاهی میرم سراغ لباسایی ک اول گرفتم😂 ولی این یکی فک نکنم بشه همون نو ...

لباس بچگونه ک از مد نمیره چقد تنوع هستش تو لباسا 

من تاحالا ندیدم لباسی ک تکراری شده باشه برای بچها 

2706