2737
2734
عنوان

من نمیتونم فراموشش کنم

474 بازدید | 53 پست

دوست پسرم تو کمپه ولی من عاشقشم من اونو دوس دارم اصلا پنجشنبه پسر دور دور هیچی واسم معنی نمیده چیکار کنم نمی دونم حتی کدوم کمپه اون هیچ وقت ازم سواستفاده مالی و جنسی نکرد چرا دوسش نداشته باشم ای خدا سخته این شب ها 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مث اینکه تا حالا عاشق نشدی عیزم

عاشق شدن دست خود آدمه. وقتی از صبح تا شب به یه نفر فکر کنی بهش زنگ بزنی و‌پیام بدی بالاخره عاشقش میشی!

آدم باید حواسش باشه به کی فکر میکنه و با کی رابطه برقرار میکنه که انگار شما مواظب نبودی

از الان سعی کن اشتباهت جبران کنی

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2738

الان بازم میتونی فراموشش کنی راحتره . من دارم با ی معتاد زندگی میکنم بارها هم رفته برا ترک نکن با خودت ..الان راحتره تا بعد ک بری باهاش تو زندگی

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️
الان بازم میتونی فراموشش کنی راحتره . من دارم با ی معتاد زندگی میکنم بارها هم رفته برا ترک نکن با خو ...

اره از  مادرشم پرسیدم خوب بگید به من چرا گوشیش دست شماست مگه ترک نکرده  بهم گفت عزیزم اره مصرف میکنه انگار کمپه خیلی پسر خوبیه دلم میخوادش 

اره از  مادرشم پرسیدم خوب بگید به من چرا گوشیش دست شماست مگه ترک نکرده  بهم گفت عزیزم اره ...

خوب اره ولی معتادا دست خودشون نیست . دارم جدی بهت میگم سخته زندگی باهاشون. تعادل نداره رفتاراشون

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️
عاشق شدن دست خود آدمه. وقتی از صبح تا شب به یه نفر فکر کنی بهش زنگ بزنی و‌پیام بدی بالاخره عاشقش میش ...

چجوری میشه وقتی وابسته ینفر هستی،حذفش کنی اززندگی ک بهش فکر نکرد،بهش پیام نداد،کمکم میکنی؟

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

درسته اونم انسانه ولی نکن با خودت اینکارو نکن..خیلی کم پیش میاد کامل ترک کنه وقتی بیاد بیرون بازم وسوسه میشه الان که دوستین بیخیالش شو.الا به هیچ عنوان اشتباه نکن عمرتو فنا نده خودتوپیر نکن  بیخیالش شو اصلا بهش یک ثانیه هم فکر نکم

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
2706