2737
2734
خدایا خودت این شر رو ریشه کن ک آرامش رو از خانواده ها گرفته و همه رو ازهم جدا کرده بخاطر ترس مبتلا ش ...

اره بخدا خيلي سخته 

خدآيا مَنو بِه عِشقم برسون 😔♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم روند علائمش چجوری بود؟  ان شالله که حالش خوب میشه عزیزم نگران نباش . من و همسرمم درگیر ک ...

دیابت داره متاسفانه ، حالش خوب نیست منم گرفتم اما خفیفه . نفس نمیتونست بکشه 

برای شما کرونا بود الان بهتری ؟  من موندم ماسک بزنم تو خونه ؟

عزیزم من اصن علامت خاصی نداشتم . همسرم اول بدن درد بعد ابریزش و بعد تب خفیف داشت ، تست کرونا از مخاط ته حلق داد و مثبت شد . از اونجایی که من دانشجو پرستاریم و رفت و امد دارم به بیمارستان و همکارامم خیلی علائن داشتن ، من احتمال دادم خودم کرونام مثبته . اما از نوع بی علامت . تنها علامتم سردرد بوده . امشبم از سر شب احساس میکنم پرده ی گوشم میلرزه و بخاطر همین نتونستم بخوابم . نمیدونم این لرزش گوش دیگه واسه چیه

2738
حق داری عزیزم .  شوهرت الان هوشیاریش چنده؟ دکترا چی گفتن درمورد وضعیتش؟

بهش دارن لوله تنفسی وصل میکنن ، هنوز خبر ندادن . دکترش تو اتاق بالاسرش بود نتونست صحبت کنه . خبر ندارم هنوز ، فقط دارم اشک میریزم 

بهش دارن لوله تنفسی وصل میکنن ، هنوز خبر ندادن . دکترش تو اتاق بالاسرش بود نتونست صحبت کنه . خبر ندا ...

قبل اینکه قرنطینه بشم توی ای سی یو بیمارستانمون جوونای زیادی بستری بودن اما خوب شدن خداروشکر . انرژی مثبت بفرست برای همسرت ان شالله خوب میشه 

خیلی مواظب خودتون و بزرگتراتون باشین ، یه دفعه ادم اصلا نمیفهمه چی شد ، دنیای ادم جهنم میشه ، مراقب خودتون باشین تا شاید دارو و درمانی بیاد و تموم بشه به امید خدا 

2706