2733
2734
عنوان

خانواده عشقم راضی نمیشن

| مشاهده متن کامل بحث + 2521 بازدید | 45 پست
اول بگوچندسالته خانواده چرامخالفن تاراهکارموبگم

عزیزم ۲۳سالمه مخالفتشون سر استخاره ایه که گرفتن و بد اومده اما این بهانشونه.من فکر میکنم چون ما از دو شهر دور هستیم و باهم دوست بودیم مخالفت میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالامن یه چیزمیگم دیگه نظرمنه شایدخیلی نظرجالبی نباشه به عشقت بگو به خانوادش بگه ماباهم رابطه داشتیم ...

نه خیلی بدتر میشه

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
همینقدر میدونم که بزرگترها خییییلی تجربه دارن و اصولا به بدبختی بچه هاشون راضی نیستن در اقوام ما هم ...

بله درسته ولی اونا حتی منو از نزدیک ندیدن فقط دوسه بار تلفنی با من حرف زدن 

2738
بله درسته ولی اونا حتی منو از نزدیک ندیدن فقط دوسه بار تلفنی با من حرف زدن 

به نظرم نپسندیدن، خیلی اصرار به موندن نکن

چون نتیجه خوبی حاصل نمیشه

این همه آدم که تازه مادر شوهر و خانواده شوهر کلی پاشنه درشونو می کندن آخر سر به مشکلات بزرگ بر خوردن

چه برسه به اینکه از اول مخالف باشن 

حالامن یه چیزمیگم دیگه نظرمنه شایدخیلی نظرجالبی نباشه به عشقت بگو به خانوادش بگه ماباهم رابطه داشتیم ...

نه نمیشه آبرومون میره.ما یه مدت بهم محرم شدیم ولی رابطه کامل نداشتیم خانواده هامونم مذهبین 

به نظرم نپسندیدن، خیلی اصرار به موندن نکن چون نتیجه خوبی حاصل نمیشه این همه آدم که تازه مادر شوهر ...

این راهم امتحان کردم ولی متاسفانه فراموش شدنی نیست دقیقا توی جایی گیر کردی که نه راه پس داری نه راه پیش.خواستگارم داشتم جواب مثبتم دادم ولی دیدم با فکر کس دیگه ای نمیتونم برم تو زندگی یکی دیگه اون بیچاره چه گناهی کرده بود این خیانت میشد

برادر من شرایط شما رو داشت از یه شهر دیگه زن گرفت با مخالفت شدید ما، بعد ده سال جدا شدن واقعا اختلاف فرهنگی خیلی خیلی خیلی زیاد بود انگار اونا از یه کره دیگه اومده بودن 

2706