2737
2734

ایستاده باشم بهترم . در حالت خم شده یا خوابیده خیلی بدتر میشه . 

این باز چه مدلشه 😭

ضمن اینکه کرونامم هفته پیش مثبت بوده و تا الان هیچ علائمی به جز سردرد نداشتم . 

چیکار کنم ؟ از غروب تا الان حس میکنم داخل گوشم هوا داره و پرده گوشم میلرزه

این ویروس انقد پدرسگه اگه فردا پس فردا دیدین گیساتون سیخ تو هوا وایساده داره میلرزونه تعجب نکنین

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این ویروس انقد پدرسگه اگه فردا پس فردا دیدین گیساتون سیخ تو هوا وایساده داره میلرزونه تعجب نکنین

خسته شدم😭 همش مریضی . دندونمم درد میکرده ، چرک خشک کن و مسکن مثل نقل و نبات میخوردم تا رفتم کشیدمش ، بعدشم کرونا ، بعدشم اون سردردا ، حالام این😭

خسته شدم😭 همش مریضی . دندونمم درد میکرده ، چرک خشک کن و مسکن مثل نقل و نبات میخوردم تا رفتم کشیدمش ...

خدا سلامتی بده عزیز مراقب خودت باش میگذره این روزام

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738
یعنی ۳ ماهه گوشتون لرزش داره؟  شماهم کرونا داشتین؟

لرزش گوش خفیفه ولی لرزشهای دیگه مثل بازو دشت دندونا.آره ۳ ماه درگسر عوارضشم.به تیروییدمم زده.التهاب تیروییدیت گرفتم

لرزش گوش خفیفه ولی لرزشهای دیگه مثل بازو دشت دندونا.آره ۳ ماه درگسر عوارضشم.به تیروییدمم زده.التهاب ...

وای عزیزم ان شالله زودتر خوب بشین . 

من توی گوشام احساس داغی میکنم . همچنین در قسمت پشت گوش و بناگوشم . 

ولی دست میزنم داغ نیست زیاد. اما حس گر گرفتگی دارم

شمام همینجور بودین؟

وای عزیزم ان شالله زودتر خوب بشین .  من توی گوشام احساس داغی میکنم . همچنین در قسمت پشت گوش و ...

برای هر کی فرق داره من درد داشتم و سنگینی.ان شا ا.. واسه شما محدود به همینه نگران نباش

2706