2410
2553
عنوان

بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 67 پست

به نظرم وقتی سوال بی جا میکنه یا حدشو رعایت نمیکنه اصلا جواب نده.یه لبخند ملیح بزن و کار خودتو بکن.دقیقا پدر همسر منم اینجوریه همیشه باید بهش بگیم کجا بودیم و کجا میریم😔

کاشکی در مواردی که واقعا خود فرد دخالتی نداشته کمتر نظر بدیم... مثل رنگ پوست🔴قد🔴زادگاه🔴 لهجه و مواردی از این دست که تو این سایت و فضاهای مشابه بسیار ازشون صحبت میشه و چه دلها که میشکنه😔
به نظرم وقتی سوال بی جا میکنه یا حدشو رعایت نمیکنه اصلا جواب نده.یه لبخند ملیح بزن و کار خودتو بکن.د ...

من لبخند میزنم فایده نداره خواهر ..من لبخندمیزنم اینا چش ابرو میان😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ی بار خونش لیوان شستم ی لیوان پیش پدرشوهرم بود من ندیده بودن ک کنارخودش بود ...بعد ک هنه روشستم مادر ...

خب درستش اینه که اون یه دونه رو نشوری و از جلوی سینک بیایی کنار

کاشکی در مواردی که واقعا خود فرد دخالتی نداشته کمتر نظر بدیم... مثل رنگ پوست🔴قد🔴زادگاه🔴 لهجه و مواردی از این دست که تو این سایت و فضاهای مشابه بسیار ازشون صحبت میشه و چه دلها که میشکنه😔
ی بار خونش لیوان شستم ی لیوان پیش پدرشوهرم بود من ندیده بودن ک کنارخودش بود ...بعد ک هنه روشستم مادر ...

اره دیگه از همون اول که مهربون بودی شده وظیفت

از این به بعد کمتر کاراشو بکن

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»
2720
من لبخند میزنم فایده نداره خواهر ..من لبخندمیزنم اینا چش ابرو میان😂

چشم و ابرو بیان.چرا اعصاب خودتو به هم میریزی.هر کسی حریمی داره وقتی حریم نداشته باشی و با همه صمیمی باشی نتیجه ش میشه این.کار خودتو بکن و نگاشونم نکن که حرص بخوری

خب درستش اینه که اون یه دونه رو نشوری و از جلوی سینک بیایی کنار

اومده بودم کنار قبلش ...اما اون هی لیوانو اشاره میکرد و ب من نگاه میکرد حس میکنم میخواد بکه من قدرت دارم مثلا توهمه کاراش ی جوریه ک میخواد زورگویی کنه خواهزشوهرمم یادگرفته ازش 

چیکارکنم خیلی راحت شده باهام ...😱😑😑🤥

بزن تو روش همینو

اگه نمیخوای خیلی مستقیم باشه با شوخی و خنده بگو مثلا بگو مامانم اندازه شما باهام خودمونی نیست یا بگو اگه کسی حرفامونو بشنوه فک میکنه مادرمی که انقدر نظر میدی تو کارام

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»
2714
چشم و ابرو بیان.چرا اعصاب خودتو به هم میریزی.هر کسی حریمی داره وقتی حریم نداشته باشی و با همه صمیمی ...

اونا اومدن توحریم من و شوهرم 😑چیکارکنم حالا ک برن بیرون 😂مثلا وقتی حرف میزنیم وسطش میگن چی میکید نشنیدیم 😳😳😳😳یعنی از اول ی جوری بگو بشنویم .واا اینو چی بهش بگم خیلی دوس دارم بگم خصوصیه مثلا یا بگم شوهرم با من بود با شما نبود 

بزن تو روش همینو اگه نمیخوای خیلی مستقیم باشه با شوخی و خنده بگو مثلا بگو مامانم اندازه شما باهام خ ...

ب روش بیارم راحت؟اخ خیلی تومخ رفتن تقصیر خودمه هه انفد خندیدم ب روشون پررو شدن ..

2706