2737
2734
عنوان

چند روزه مشکوک ب بارداری هستم اما..

556 بازدید | 68 پست

سلام...دوستان چند روزه مشکوک ب بارداری بودم قبل موعد تست دادم بیبی چکم هاله انداخت بعد تست خونم هم مشکوک بود دکتر تیروییدم ک همیشه پیشش میرم هم رفتم گفت اره بارداری و ده روز دیگه سونو بده...حالا موندم بذارم اون ده روز بگذره سونو ک دادم ب خانوادم بگم یا فردا پس فردا ب بهانه پریود نشدنم بگم بهشون...آخه خیلی یهویی شدم خودم سختمه بگم میدونم خوشحال میشن اما مخفی کردم 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

اما ب خانوادم نگفتم...بگم یا نگم هنوز؟ میترسم نگم و نامردی کرده باشم و بگم یه وقت پریود شم یا حاملگی پوچ باشه 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهتره اگرم باردار هستی به امید خدا تا هفته۸ که سونو تشکیل قلب میری به کسی نگی

بعدش با خیال راحت به همه بگو

البته من خودم تا سه ماهگی فقط به مامانم گفتیم

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰
2738

با همسرم کارارو کردیم یعنی اون باهامه میدونه اما ب مامان و خواهرم نگفتم ...همش فک میکنم دارم نامردی میکنم اما واقعا میترسم بگم بعد تو ذوقشون بخوره ب منم استرس بدن...

اصلاچه خبره به این زود دورازجون دورازجون انشالله براهیچکه اتفاقی نیفته ولی تاسونوقلب نرفتی اصلااا نگو بعدسونوهم فقط ب مادرت اینا

دورازجونبارداری پوچ هست ،قلب بچه هست هزاراتفاق اگه خواستی بگی هم فقط ب همسرت ومادرت 

ب مادرت بگو چرا نگی

انشاالله ک هستی 

💙عضو گروه آبی💙۱۶/11/140۲👣وزن اولیه ۷۱🌀هدف اول 68🐾هدف نهایی60✈️خیلی برام دعا کنید از چشم و زبان بد به دور باشیم اطرافیان اذیتمون میکنن دعامون کنید مارو رها کنن و دست از سر زندگیم بردارن و دوستمون داشته باشن💙کارهمسرم درست بشه💙سلامتیمون💙عاقبت بخیر شدن بچه هام💙
برو سونو بعد عکس بی بی چکت رو داری میشه بزاری

باشه عزیزم خیلی نامحسوسه الان میذارم واست

2706