2733
2734
مننن دیروز قرار بود بریم خونه ببینیم از ۲ ظهر به بعد هر چی زنگ زدم جواب نداد مرده حدقل بگن مرده یه ذ ...

نگران نباش خب ی خونه دیگه

یه صلوات واسه سلامتی منو شوهرم بفرستین 😍😍
چرا مشکل چی داری تو زندگیت 

زیادن مشکلاتم خونوادگی درسی و...انقد به روی خودم نیوردم حس میکنم همش تلنبار شده رو قفسه سینم سنگینی میکنه 

یه جور خاصی بی تفاوت شدم چارشم فقط صبره

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینا همه نشانه اخرالزمان منم امشب خیلیییی ناراحت شدم بعضیا مثل چی میخورن بعضیا گرسنشونه 

بخدا  ی زتدگی بی دغدغه،،بی مشکل،،چ میدونم حداقل های یک زتدگی برای خیلیا شده رویاهای دست نیافتنی،،،مگه عمر ی آدم چقده،،،چن بار دنیا میاییم،، ن آرامشی ن رضایتی،،،ن رفاهی،،

2731
منم خیلی دلم گرفته  نه اینکه ناشکر باشم اما خیلی حس بدی دارم اصلا انگار خوش حال نیستم  ت ...

عزیزم الان فک کنم نصف بیشتر مردم اینجورن با این شرایطت واقعا زندگی کردن سخته ولی نهایت یکسال دیگه همه چی خوب میشه ایشالا هیچی سلامتی نمیشه 

2738

من با خواهر شوهرم ۱۰ ماهه قهریم الان شوهرم رفت خونشون کله پاچه بخوره دعوتش کردن منم اجازه دادم بره ولی قلبن راضی نیستم اصلا

چون خواهرشوهرم اجازه نمیده همسرش حتی با خونوادش جلوی اون تماس بگیره چه برسه بره به مادرش سر بزنه ولی من مث اون روان پریش عقده ای نیستم😁 آخیش آروم شدم

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
اخه بحث خونه نیس که میدونم باز ماددش اینا پرش کردن 

بدبین نباش تا میتونی ب شوهرت برس از خوبی خانوادش بگو ک فک نکنه تو دشمنشی میاد سمت تو 

من خيلي زياد ناراحتم 

چون امشب خيلي پسرم رو  كتك زدم كوچيكه فقط دو سال و هشت ماهشه 

الهي دستم بشكنه چرا من نميتونم صبور باشم ؟؟؟

همه اش تو فكرم چقد ضربه ي روحي زدم به بچم 

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻
2706