2733
2734

من خودم یه خونه هم اندازه همینجا که الان مستاجریم دارم چون بالاسر مادرشوهر بود دادیم اجاره الان اومدیم اینجا یه پیرمرد پیر زن صاحبخونمونن خدا میدونه که اول که میخواستیم بیایم اینجا چند ساعت فک زدنو گفتن دعوا و اینا نکنیدو صداتون بالا نره ما حساسیم بعد الان شبی نیست خودشون همو تیکه پاره نکنن بعدشم فهمیدم کلید در خونمونو دارن یه انباری تو راه پلمون هست وسایلشون توشه منکه از خونه میرفتم بیرون میومدنو میرفتن چند بارم با ترسو لرز ساعت ۲ ظهر دیدم صدا میاد اومدم دیدم این پیر زن بیشعوره به شوهرم گفتم قفل درو عوض کرد از اونروز باهام چپ افتادن بعد یماه پیش گفتن که میخوایم خونرو بفروشیم ماهم تا یسال دیگه قراردادمون هست گفتم من بچم ۲ سالشه چند روز دیگم زایمانمه تا پایان قرار داد پا نمیشم گفت پس بذار مشتری بیادو بره گفتم فقط خیلی زیاد نباشه و از قبلم هماهنگ کنید دلم نیومد کلا بگم نه یروز دیدم ساعت ۲ ظهر زنگ خونمو زد منم تازه بچمو خوابونده بودم گفت مشتری داره میاد بالا گفتم شرمنده الان شرایطشو ندارم یساعت دیگه تشریف بیارید شروع کرد دادو بیدادو رفت یساعت بعدم اومدن یکی دوبار دیگه هم مشتری اورد امروز بگم دستشو بدجور برید خیییلی گریه کرد منم باردارم بچه ۲ سالرو اینقدر راه بردم تا خوابش برد از بس گریه کرده بود خسته بود دیدم یکی زنگو زد جواب دادم گفت درو باز کن مشتری بیاد بالا گفتم باز که از قبل نگفتید زنیکه نیگه مگه همه معطل توان گفتم نیم ساعت یه ربع دیگه بیاید یکم جمعو جور کنم شروع کرد جیغ بزنه که من نمیتونم مردمو معطل تو نگه دارم گفتم بچم خوابه گفت چه وقته خوابه گفتم دیگه شرمنده ساعت خوابمونم نمیدونستم باید اجازه بگیرم گفت برو بخواب برو هر کاری میخوای بکنو کلی داد کشیدو رفت حالا منم اینقدر نظلوم نیستما احترام سنو سالشو نگه میدارم ولی از عصر تاحالا سر درد بدی گرفتم از دستش

تو این کرونا چرا کسی رو راه میدی تو خونه وقتی حالا حالاها از قراردادتون مونده؟؟؟ 

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیر مرده هم مدام میاد میگه زن من پاچه پاره و اعصاب خورده شما بدل نگیرید ادم میمونه چی بگه مردم چقدر پرروعن اونوقت من یه اتاقای خونمو انباری کردم اجاره ندادم یساله به شوهرم میگم برو یکم اثاث از خونه بیار میگه نه زشته مزاحمشون بشیم بذار قرار دادمون تموم شد بعد

2728
2738

اجازه نداره بدون هماهنگی با شما مشتری بیاره 

اگه اجازه ندی هیشکار نمیتونه بکنه

اون باید تا پایان اجاره صبر کنه و از لحاظ قانونی اجازه نداره مشتری بیاره

به همسرت بگو،بهشون بگه دیگه اجازه ندارید مشتری بیارید

تو این کرونا چرا کسی رو راه میدی تو خونه وقتی حالا حالاها از قراردادتون مونده؟؟؟ 

د همین اخه دلم نیومد پایین خیلی کوچیکتر از بالاس این پیرزنه هم پاش درد میکنه نمیتونه بیاد بالا بشینه بهم گفت میخوام بفروشم یه خونه خوب دیدم یه طبقه بزرگ تا ازدستم نرفته بخرم دلم نیومد سنگ بندازم تو کارشون

د همین اخه دلم نیومد پایین خیلی کوچیکتر از بالاس این پیرزنه هم پاش درد میکنه نمیتونه بیاد بالا بشینه ...

دور از جونتون اگه کسی که میاد ناقل باشه بارداری و بچه کوچیک داری همینا میگن ببخشید چشمتون کور میخواستی اجازه ندی

بعدشم به قول خودتون پررو بازی داره درمیاره بعضیا ایتقدر محترمن آدم دل و جون هم برای شخصیتشون میده 

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

من بچه یه ماهه داشتم سزارین بودم نمیتونستم خونه رو جمع و جور کنم یه دفعه زنگ میزد میگفت میخوان بیان خونه رو ببینن منم به هیچ وجه باز نمیکردم میگفتم باید خبر میدادی اونم پشت تلفن میگفت من تا پول پیش بعدی رو نگیرم پول رهن شما رو نمیدم منم میگفتم نده ماهم اسباب کشی نمی‌کنیم خلاصه حریف من نشدپول رهنم تا نگرفتیم نزاشتم یه لیوان جابجا شه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706