2733
2734
عنوان

دیگه خسته شدم مگه یه ادم چقدر میتونه تحمل کنه....

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 28 پست
من خواهرم ام اس پسرم اوتیسم شوهر خواهرم یه مرد عوووووووضی ما فوق تصور بیپول و ورشکسته از بچگی ندا ...

همه اینا هست عزیزم خدا صبرت بده دیگه ادم از بچش نکشه انشالله خوب میشه دلم به شوهرم خوش بود کاخ ارزوهام تبدیل شد به زیر زمین ۴۰ متری همه کاراش به کنار انقدر بی تفاوت جواب تلفنمو نمیده منو اتیش میزنه 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از بچگی همینم همیشه بیکاری بابامو مریضی مامانم بوده بزرگتر که شدم یه چیزایی از مامانم فهمیدم نه م ...

من هم مادرم دچارشه هم پدرم ولی مثله مریم مقدس هستن

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک نکنم هیشکی تو دنیا از من بدبختر نیس

دیدی از تو بدبخترم هست😅

توکل کن به خدا همین مطمئن باش وکالتت رو قبول میکنه چون قول داده

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
میدونم همه مشکلات دارن ولی ماله من دیگه در حال انفجاره به گذشته خودم نگاه میکنم انقدر دلم به حال خود ...

فکر نکن 

اگه بخوای بشینی فکر کنی مثل یه باتلاق تو رو تو خودش میکشه و نمیتونی بیای بیرون

منم دلم به حال خودم میسوزه به حال مامانم میسوزه

از اینکه مامانم داره جلوم آب میشه و نمیدونم امیدی به آینده ام هست یا نه بیزارم ولی فکر نمیکنم و همه چیزو رها کردم

تو هم اینکارو با خودت نکن

2728
من هم مادرم دچارشه هم پدرم ولی مثله مریم مقدس هستن

نه بابام واقعا مرده خوب و مومنیه ولی مامانم ... نمیدونم چرا اصلا از ذهنم بیرون نمیره مثلا بهم میگه ارایش نکن میدونم حرف درستی میزنه ولی دلم میخواد بهش بگم تو هم ارایش کن ولی فلان کارو نکن میدونمم حرفم اشتباهه😖

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدی از تو بدبخترم هست😅 توکل کن به خدا همین مطمئن باش وکالتت رو قبول میکنه چون قول داده

قبلا خیلی مومن بودم نماز میخوندم دعا و اینا ولی وقتی مشکلاتم زیاد میشه نمیتونم حتی نمازمم تق و لق شده 😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابام واقعا مرده خوب و مومنیه ولی مامانم ... نمیدونم چرا اصلا از ذهنم بیرون نمیره مثلا بهم میگه ا ...

من که بریدم ازهمه

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
2738
ان شاءالله که میتونی به این فکر کن که اگه ذهنتو خیلی درگیر این مسائل کنی خدایی نکرده چند وقت دیگه ب ...

اره واقعا دیگه دارم افسردگی میگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره واقعا دیگه دارم افسردگی میگیرم

من خودم دوبار افسردگی گرفتم خیلی وحشتناکه 

دفعه ی اول جدی نگرفتم ولی وقتی باز برگشت روان شناس رفتم و تا دو سال قرص اعصاب خوردم تا کامل درمان شدم

بعد اون فهمیدم هیچ چیز اونقدی ارزش نداره که خودمو بخاطرش ناراحت کنم

هر چند یه وقتایی واقعا نمیشه ولی به خودم قول دادم تمام تلاشمو بکنم و خداروشکر با اینکه حتی شرایطم از اون زمان بدتر هم شد ولی تا الان خداروشکر دوباره گرفتار آزردگی روحی نشدم

قبلا خیلی مومن بودم نماز میخوندم دعا و اینا ولی وقتی مشکلاتم زیاد میشه نمیتونم حتی نمازمم تق و لق شد ...

نه نماز رو بخون حتما

این دنیا میگذره آخرتت رو برا این دنیا الکی از دست نده

نماز خییییلی مهمه

منم دعا نمیکنم راستش دیگه اینقدر سرم اومده که دعا نمیکنم ولی نمازمو حتما میخونم

شاید داریم امتحان مییشیم

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷