2733
2734

بریدم دیگه از دست خودم خانوادم و از همه بدتر شوهر احمقم و خانواده ی .... با همه چیه شوهرم ساختم ولی اون انگار ن انگار یه ذره قدر نمیدونه مخبت نمیفهمه ... با چه امیدی وارد این زندگی شدم و چی شد.... حال دلم خیلییییی بده

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تنها نیستی 

خیلیها همین مشکلو دارن

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داشتم به همین فک میکردم مگه یه آدم چقد تحمل داره

آدم پوستش خیییییلی کلفته انگار

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2728

ما را ب سخت جانی خود این گمان نبود!💔

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2738
چرا دوروبریای من ندارن ؟ 

خب دوروبریای منم ندارن 

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
داشتم به همین فک میکردم مگه یه آدم چقد تحمل داره آدم پوستش خیییییلی کلفته انگار

من از بچگی همینم همیشه بیکاری بابامو مریضی مامانم بوده بزرگتر که شدم یه چیزایی از مامانم فهمیدم نه میتونم به کسی بگم دیگه مثل قبل مامانمو دوس ندارم میخوا نصیحتم کنه تو دلم میگم اره خودت فلانی😥 اینم از ازدواج دومم تو ازدواج اولم خیلی زیاد اذیت شدم زود طلاق گرفتم اینم از دومی دیگه بریدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم دیگه همه خسته ایم تو تنها نیستی

میدونم همه مشکلات دارن ولی ماله من دیگه در حال انفجاره به گذشته خودم نگاه میکنم انقدر دلم به حال خودم میسوره 😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706