2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید استارتر این تست مثبته

ی هاله میبینم

من ی بارجلوگیریم جواب نداد طییعی بود

تا۳وم پری تموم تموم شده بود ولی هنوزپری نشدم سرسینه هام جزجزمیکنه دلدردهم میگیرم ببخشید یه روزیکمممم خون ابه هم دیدم دیگه هیج

2731
2738
چیشد جواب

منفی شد و من ته تغاری باقی ماندم!😂

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
نه پسرم تازه سه ماهشه شوهرم بی احتیاطی کرد یه بار قرص انداحتم بلافاصله اما اینطورشد

توکل کن بخدا این خط ابتدای خط برکت و رحمت تو زندگیه مخصوصاااا اون موارد خدا خواسته، بترجه عینی میم😉

نه پسرم تازه سه ماهشه شوهرم بی احتیاطی کرد یه بار قرص انداحتم بلافاصله اما اینطورشد

منم همینطور دخترم یکسالشه از پریم ی هفتس گذشته جرات بی بی بذارم ندارم

بعد ی روز شدیددد بالامیاوردم نمیدونم براغذابودفکرکنم داغونم کرد توبه میکردم باردارنباشه اخه تا میرم توماه چهار یه تیکه همین بساط دارم

ببخشید استارتر این تست مثبته

من یکی دیدم که 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706