2733
2734
عنوان

نامردم میگه چون پشت گوشی خندیدی دیگه نمیخامت

| مشاهده متن کامل بحث + 4721 بازدید | 302 پست
خوب باز شوهرت خوبه من یه بار دو ماه باهاش قهر کردم سر یخ موضوعی رفته بود یه زن ۳۲ ساله پیدا کرده بود ...

من یه ماه باهاش قهر کردم بخدا پاشو کج نذاشت چون گوشیشو داشتم دیگه همه چی که پول نیست من به کلی پسر پولدار و خواستگار پولدار پشت کردم و با این مرد یه لا قبا موندم فقط چون وفاداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش همه مردها کثیف کاری میکنن ولی درجاتش متفاوته 

موافقم.جالب اینجاست که فکر میکنن عقل ما ناقصه و اونا زرنگن😅😅😅ولی حس یه زن هیچوقت دوروغ نمیگه.تو چشمام نگاه کرده دوروغ گفته.ولی خبر نداره که من از حالت چشماش میفهمم کی راست میگه کی دوروغ😏

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2728
2738
عزیزم بیشتر زن ها خنگن تو اینجور چیزها خودمونو نگاه نکن 

آره.دارم حتی توی خانوادم میبینم.من میدونم شوهرش خیانت میکنه ولی همسر مرده به قدری ساده هستش که حتی بهش فکر هم نمیکنه.گاهی پیامهاشونو نشونم میده عصبی میشم از رول بازی کردنهای مرده و سادگی زن😤

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2706