2737
2734
عنوان

شوهرم رفته دختری که میخواسته نشون کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 21096 بازدید | 370 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از هزینه حرفی نزد اما میدونم شوهرم پولی نداره فقط ماشین و خونش بود که هردو انتقال داده  نهایت ...

وکیل بگیر 

اوون ماشینو خونه هم برگردونده میشن

شوهرت کارمند دولت هست؟ جلو حقوقشم گرفته میشه 

توی دادگاه باید همه چیز اثبات شه و اینکه قانون چک بارها تکمیل شده چیزی به اسم چک سفید امضا، در حال ...

من از یه وکیل پرسیدم گفت حتی اگه اعلام سرقت کرده باشه درسته کارت طول می‌کشه اما بازم به پولت می‌رسی 

2731
آره خودش امضا کرد داد بهم می‌خوام اندازه پول مهریه ام توش بنویسم که م ۵۰۰ تا سکه بود که گولم زد پدرس ...

خب اندازه ۵۰۰ تا سکه مبلغ بنویس تو چک ۵۰۰ ضربدر قیمت سکه کن ببین چقد میشه چک ببری بانک تو حسابش پول نیس برگشت میخوره میبری آگاهی حکم جلبشو میگیری میندازنش زندان 

2738
تا شاهد نداشته باش نمیتون چیزی اثبات کن  ولی این خانوم میتون ادعا کن برای پرداخت مهریه اش بهش ...

اگر مبلغ و... تکمیل بود بله

گرچه باید قید میشد بابت مهریه، اما باز راه داشت برای اثبات

اما این چک کلا سفیده

قاضی میگه کو مبلغ معادل مهریه؟ کو توضیح و...

من فکر میکنم اون آقا هم میدونسته چه کنه، یه چک داده که دست از سرش برداره،بعد هم به راحتی ادعای سرقت و...

دوتا؛؛؛,اون عیاش هرزه است بد دله مدام پیش خانواده شه بازم حرفی نداشتم سر زندگیم بودم که منو انداخت ب ...

چند سالشون بچه هات؟

اول یه وکیل خوب بگیر بیفت دنبال کارت درست میشه همه اینا تجربه است 

من از یه وکیل پرسیدم گفت حتی اگه اعلام سرقت کرده باشه درسته کارت طول می‌کشه اما بازم به پولت می‌رسی& ...

ان شاءالله که برای شما اینطور پیش بره و به حقت برسی

اما حرف من اینه: یه طور نشه چک رو پر کنی، بعد ادعای سرقت اون آقا رو بپذیرن،همچی از دستت بره

حداقل بیشتر مشورت و پرسجو کن

با چندتا وکیل خبره صحبت کن(نه فقط یکی)

مکالمه شو ضبط کن که مگه اون چک رو بابت مهریه م ندادی و... یا پیامک و...

خلاصه دست پر پیش برو

2706