2733
2734
عنوان

پسرم گفت هیچکی منو نمیخواد؟

396 بازدید | 36 پست

دو سال و نیمه بچه ها من خیلی قربونت صدقش میرم خیلی نازش میکشم از صبح تا شب بوسش میکنم بعد امشب چون کرونا دارم یکم حالم بد شده بود اومدم تو اتاق خوابیدم در رو بستم ک من نیاد چون حالم بد میشد بعد شوهرم برد تو اتاق بخوابونتش خودش خوابش برد من رفتم بیرون ک برم دستشویی دیدم بیداره اومد پیشم منم گذاشتم رو تخت دراز کشیدم اونم بازی میکرد بعد بلند شد از تخت اومد پایین گفت هیچکی منو نمیخواد؟ وای خیلی غصه خورم از حرفش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وااااایییی بمیرم براش بچه اینقدی چرا این حرفو باید بزنه😔😭

نمیدونم واقعا به خدا آنقدر بهش محبت میکنم و بوسش میکنم همش بهش میگم خدارو شکر که تو رو به من داد اصلا نمیدونم این حرفو از کجا اورد  

اگه یه روز بچم اینو به من بگه از غصه دق می کنم 😭

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

بچس بابا شنیده از جایی نمیدونه چه معنی میده ناراحت نباش گل

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2706