2703
2553
عنوان

پای دخترم سوخته میشه کمکم کنید مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 42 پست

به پوشک حساسیت داده .

پوشک نکن . 

یا مارک دسگه بگیر ضد حساسیت باشه .

الانم همون کالاندولا برای پوست نوزاد بخر  بزن .

الانم نداری ببربچه رو بشور بیار پارچه بزار لای پاش . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پوشکش رو عوض کن، کالاندولا بزن،اگر سوختگی زیاده پماد تریامسینولون ان ان بزن

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
توروخدا نخونید و برید اگه راهی بلدید راهنماییم کنید

پوشکشو عوض کن روغن نباتیم بزن شبا هم پوشکش نکن رو تختش مشما بنداز و چندتا پتو نازک خودشم شورت و شلوار بپوشون شبا بلند شو عوض کن لباساشو

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2720
واقعا؟؟خب من آبی میزدم خیلی خوب بود...ببم و کوکومی و مولفیکس هم زدم ب هیچکدوم حساسیت نکرده...

خب بخاطر همینه دیگه 

مای بی بی نارنجی رو دیگه استفاده نکن ولی چندروز طول میکشه جوشاش خوب بشه البته اگه داره دندون درمیاره اونم این قضیه رو تشدید میکنه 

2714

قبلا از چه مارکی استفاده میکردی .همون واسش بگیر .مارک بی بی از اول چی باشه تا آخر همون مارک استفاده کن 

کاربر مرد و   کورد هستم  @@هیچ وقت ادعای برتری مکن  بدان که همه از تو بهترند@چه غریب ماندی ای دل , نه غمی نه غمگسارینه به انتظار یاری , نه ز یار انتظاریبه غروب این بیابان بنشین غریب و تنهابنگر وفای یاران که رها کنند یاریاز تو انتظار نداشتم دستمو رها کنیمن واست بمیرم و به دیگری نگاه کنیباورم نمیشه که من از خدا تو رو بخوامتو واسه یکی دیگه شبا خدا خدا کن

واسه اینکه زود خوب بشه فعلا دو سه باری ان ان بزن، زود خوب میشه، چون ان ان کورتون داره نباید زیاد استفاده بشه، بعد که رو به بهبودی رفت زینک ، کالاندولا، آ د، و ...  بزن

به پوشک حساسیت داده . پوشک نکن .  یا مارک دسگه بگیر ضد حساسیت باشه . الانم همون کالاندولا بر ...

اتفاقا همینکاروکردم شستمو پارچه گذاشتم شورتم پاش کردم ک تکون نخوره...کالاندولا موقع تولدش گرفتم استفاده نکردم خراب شده بود انداختم دور پس فردا میخرم براش

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
توروخدا نخونید و برید اگه راهی بلدید راهنماییم کنید

عزیزم خودت میگی از وقتی این پوشک و بستم براش اینطوری شده،پس دلیلشو خودت میدونی

دیگه این پوشکو استفاده نکن و چند رو مرتب بدنشو باهر کرم یا روغن(مخصوص بچه)چرب کن تا خوب شه

2706