2703
2553

چندروزه مای بیبی نارنجی میزنم از وقتی اینومیزنم پاش بثورات پوستی زده و قرمز شده خوبم نمیشه...هربار دستشویی بزرگ کنه اب گرم میشورمش کرم زینک اکسایدهم میزنم‌.دخترم هفت ماهشه خانوما چکارکنم؟؟

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

کالاندولا خوبه....

ان ان هم خوبه

خدایا تو بچین..تو بچینی قشنگ تره🌺خدایا مثل همیشه اینبارم بهم ثابت کن به مو میرسه ولی پاره نمیشه           خدایا سپردم به خودت ...عاشق خدام...             خدا گفت:                                                                          چرا غمگینی و ناراحتی؟حتی اگرطناب طاقتت به باریک ترین نقطه هم رسید؛ نترس! من هستم..خدا جونم روسیاهم ولی خدایی کن برامون❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پماد کالاندولا فقط 

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒

فقط کرم اردن مخصوص سوختگی بچه عالیه عالیه کالاندولا داخلشه هیچ وقت دیگه نمیسوزه بزرگه آبی هستش 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2714

عزیزم پماد اِن اِن بزن زود خوب میشه

قول میدم بزنی دعام میکنی

گَر نِگَهدارِ مَن آنَست کِه مَن میدانَم                                           شیشه را دَر بَغَل سَنگ نِگَه میدارَد...

کالاندولا الان شده دونه ای 30 تومن واسه 7 روز بچش اما اردن کالاندولا هم داخلشه واسه چند ماه داریش

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
حساسیت داره  من شنیدم مای بی بی نارنجی اصلا جنسش خوب نیست پوشکشو عوض کن و هربار زینک اکساید رو ...

واقعا؟؟خب من آبی میزدم خیلی خوب بود...ببم و کوکومی و مولفیکس هم زدم ب هیچکدوم حساسیت نکرده...

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
2706