1874
1955

چندروزه مای بیبی نارنجی میزنم از وقتی اینومیزنم پاش بثورات پوستی زده و قرمز شده خوبم نمیشه...هربار دستشویی بزرگ کنه اب گرم میشورمش کرم زینک اکسایدهم میزنم‌.دخترم هفت ماهشه خانوما چکارکنم؟؟

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

کالاندولا خوبه....

ان ان هم خوبه

{کاربرترکیده}خدایا سپردم به خودت ...عاشق خدام...             خدا گفت:                                                                          چرا غمگینی و ناراحتی؟حتی اگرطناب طاقتت به باریک ترین نقطه هم رسید؛ نترس! من هستم..

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

پماد کالاندولا فقط 

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
1983
1967

عزیزم پماد اِن اِن بزن زود خوب میشه

قول میدم بزنی دعام میکنی

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گَر نِگَهدارِ مَن آنَست کِه مَن میدانَم                                           شیشه را دَر بَغَل سَنگ نِگَه میدارَد...
حساسیت داره  من شنیدم مای بی بی نارنجی اصلا جنسش خوب نیست پوشکشو عوض کن و هربار زینک اکساید رو ...

واقعا؟؟خب من آبی میزدم خیلی خوب بود...ببم و کوکومی و مولفیکس هم زدم ب هیچکدوم حساسیت نکرده...

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
8

به پوشک حساسیت داده .

پوشک نکن . 

یا مارک دسگه بگیر ضد حساسیت باشه .

الانم همون کالاندولا برای پوست نوزاد بخر  بزن .

الانم نداری ببربچه رو بشور بیار پارچه بزار لای پاش . 

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .

پوشکش رو عوض کن، کالاندولا بزن،اگر سوختگی زیاده پماد تریامسینولون ان ان بزن

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
توروخدا نخونید و برید اگه راهی بلدید راهنماییم کنید

پوشکشو عوض کن روغن نباتیم بزن شبا هم پوشکش نکن رو تختش مشما بنداز و چندتا پتو نازک خودشم شورت و شلوار بپوشون شبا بلند شو عوض کن لباساشو

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️