2726

امشب بعد از مدتها با پسرم رفتیم قدم بزنیم و از میوه فروشی  خرید داشتم یه مرد که خیلیم ادعا داشت و هر میوه ای برمیداشت یک ساعت در مورد خواصش توضیح میداد یهو رو کرد با یه لحن عالمانه و متکبرانه به پسرم که چهارسالشه گفت عمووووو اون ماسکو از رو صورتت بردار مامانت برا خودش میگه بزن تو نزن کرونا باید ذره ذره بره تو بدن تا ایمنی ایجاد کنه😑😑پسرم که نمیفهمید چی میگه فداش بشم هاج و واج نگاش میکرد منم گفتم شما خودت همین که ماسک نمیزنی به خیلیا مدیونی بقیه رو تشویق نکن😒 بعدم یه نگاه عاقل اندر سفیه ضمیمه پروندش کردم فرستادمش رفت😎 

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

کرم ریخته مرده

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رد میشم میرم بی جواب

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2728

خدا نسل جاهلین بی مغز رو اززمین برداره

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن
درود آمن هوتپ برتو 

باید میگفتی نفرین عامون بر او باد😂😂😂

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
کرم ریخته مرده

وای باورت نمیشه ترازو رو اشغال کرده بود از هر چیزی چندتا برمیداشت میداشت رو ترازو یه ساعتم در مورد خواصش توضیح میداد یجوری که انگار فقط اون دیده اون خورده بقیه از پشت کوه اومدن بقیه ماها هم کلی معطل اقا شدیم دود از کله م بلند میشد میخواستم جواب دندون شکن بدم نجابت کردم😂😂😂😂

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2706