2733
2734
عنوان

سوتی وحشتناک های نامزدی

| مشاهده متن کامل بحث + 6436 بازدید | 89 پست
به قران  هنوزم میگه یه بار دیگه حلقه بده از دماغت بیرون😑🤭😂😂

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای مانامزد بودیم  چون دور بودیم ماهی سع چهار شب پیش هم بودیم هرشب برنامه داشتیم ی شب من خسته بودم خوابیدم شوهرم بیدارم کرد هی اصرار من هی خوابم میبرد بیدارم میکرد اخرش قهر کرد رفت توحال خوابید فرداشم مریض شد حسابی

2731
2738

منم باشوهرم دوس بودیم بدش  ۳تا سویشرت کرقتم یکی واس شوهرم دوتام برا داداشا دگم بدش سر رنگ سرمه ای دعوا شد ک داداشام اون میخاستن بذش من کفتم ن این مال داداش دوستمه دادش ب من نگهش دارم خلاصه ب شوهرم ک اوموقع دوسم بود بش گفم سر این دعوا شده حواست باشه ی موقع ب هم رسیدیم نپوشیش بیای خونمون‌... عاخا  ب هم رسیدیم بدش زمستون ک شدشوهرم با همین سویشرت اومد خونمون  شانس شخمی من داداشامم یادشون بود ب شوهرم کقتن اخ اگ بدونی چقد ما سر این دعوا داشتیم شوهرم خجالت کشید فهمید ریددددددد...مامانمم بش کقه بود ا مجا خریدی دومادی خخخ

🙄😂پله ها رو چرب کرده بودم شوهرم با کله بیاد زمین پدر شوهرم با کله اومد😢😂

خواهرم نامزد بوده میگه خواستم خودشیرینی کنم چله زمستون ۲۰ تا پله  حیاط رو با آب یخ شستم میگه یخ زده بود پدرشوهرشم کچل بوده میگه پله هارو کله معلق زده بودا🤣🤣🤣

با من در نیفت من عفریته امممممممممممم😂😂😂😂😂
2706