2737
2734

در ادامه راهکار های جامع دوستان منم باید عرض کنم :

اون دسته که بخاطر کرونا بویایی و چشایی شون از دست دادن؛ غذاهای خوشمزه و گوشت و مرغ و زرشک و پلو و چلو و اینارو نخورید.

برید غذاهای ارزون و بدمزه و دم دستی بخورید که خرجتون بالا نره.

چون شماها که بویایی چشایی ندارید و نمی فهمید دارید سیب زمینی آبپز میخورید یا کباب بره 

تخم مرغ ابپز میخورید یا زرشک پلو با مرغ و ...

پ.ن؛خودمم بویایی چشاییمو از دست دادم😉😆

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

@نیکی0   @نیکی0‍  تاپیکمو نی تی یار قفل کرد مگه چی گفته بود غرورم جریحه دار شد☹☹😔

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
نمیدونم چرا ناراحت شدم از مطلبت دلیلشم نمیدونم ..😄

ریلکس باش جانم .دسته بندی تاپیکمم یه نگاه بنداز خنده و سرگرمیه😉

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...

@twinkelgirl    

بیا 😂😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706