2733
2734

شوکم من هنوز

عقد خیلی مختصر بود من و یکی دوستم و خانواده خودش و خانواده داماد بودن.. کلا 10 نفر بودیم 

بعد از اینکه محرم شدن

گفت:اگ اشکالی نداره عاقا داماد مهریم رو لطف کنه بپردازه

من فکم افتاده بود.. همه هنگ بودن

😑😑😑😑😑

مادرش رفت در گوشش ی چیزی گفت.. دوستمم هی ابرو مینداخت بالا

بعدم مادرش منو دوستم رو محترمانه بیرون کرد

حالام هرچی پیام میدم ک چ غلطی کردی جواب نمیده

مردم از فضولی🥺🥺🥺🥺

چی بود مهریه اش؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جدی میگی😒😐😐😐😐😐

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒

عاقد چی خوند مهریشو

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

جل الخالق

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2738
3 دونگ خونه به علاوه ی 50 تا سکه اصلا هنگم هنوز اینقدرم ب ما میگفت مهریه دیگه خز شده

چ جلب ولی خودشو خیلی ضایع کرد

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2706