2703
2553
عنوان

کنار ناخنم عفونت کرده چرا😟

75 بازدید | 10 پست

چند روز درد میکرد دقیقا کنار ناخنم بعد امروز باد کرده بود فشارش دادم دیدم چرک کرده خیلیم درد میکنه اخه علتش چیه چکارش کنم

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

منم ناخن پام عفونت کرد کنارش باز شد ی گوشت اضافه هم زد بیرون

مامانم خمیر شور درست کردم دو شب بستم تمام عفونت و کشید بیرون و اون گوشت هم خشک کرد راحت شدم

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گوشه ناخنت رفته تو گوشت انگشتت.باید با ناخن گیر جداش کنی.درد داره و شاید خودت نتونی انجامش بدی. اگر کسی هست کمکت کنه بده برات انجامش بده.چون هر چی بیشتر بگذره ازش عفونی تر میشه و دردش بیشتر.

خدایا شکرت.
2720
منم ناخن پام عفونت کرد کنارش باز شد ی گوشت اضافه هم زد بیرون مامانم خمیر شور درست کردم دو شب بستم ت ...

چی هست

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
گوشه ناخنت رفته تو گوشت انگشتت.باید با ناخن گیر جداش کنی.درد داره و شاید خودت نتونی انجامش بدی. اگر ...

نه اصلا هیچ چیز غیر عادی نداره مال دستمه.گوشه داشت کندم اینجوری شد

منم ناخنم گاها اینجور میشه مثه جوش چرکی  چیزی نیس حتما موفع گرفتن ناخنت یجوری گرفتی اونجور شده

خیلی درد میکنه اب بهش میخوره جیغم در میاد😣😣

2714
یکم ارد گندم با اب و نمک رو مخلوط کن مثل خمیر بشه بذار رو انگشتت با پارجه ببند

مرسی عزیزم😚

نه اصلا هیچ چیز غیر عادی نداره مال دستمه.گوشه داشت کندم اینجوری شد

ناخن تو گوشت اصلا دیده نمیشه در ظاهر.معمولا عفونت کنار ناخن به خاطر رفتن ناخن تو گوشته.مال پسرم این طوری میشه و همسرم با ناخن گیر درستش میکنه.

خدایا شکرت.
ناخن تو گوشت اصلا دیده نمیشه در ظاهر.معمولا عفونت کنار ناخن به خاطر رفتن ناخن تو گوشته.مال پسرم این ...

فردا بیشتر نگاه میکنم مرسی عزیزم 😚😚