2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این که خوبه

من از بچگی به این فکر میکردم که خدا چطوری ساخته شد!! مگه میشه  از اولش وجود داشته باشه!! خب هرچیزی یه سری مراحل رو طی میکنه تا ساخته و کامل بشه خدا چطوری از اولش بوده!!!!

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘

خدا همه جا هست فقط باید درکش کنیم از عمق وجودمون خود خدا رو بخوایم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728
این که خوبه من از بچگی به این فکر میکردم که خدا چطوری ساخته شد!! مگه میشه  از اولش وجود داشته ...

این سوالت یه بحث فلسفیه میدونی؟نظر امام صادق رو راجع به تقدم و تاخر بخون

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738
این که خوبه من از بچگی به این فکر میکردم که خدا چطوری ساخته شد!! مگه میشه  از اولش وجود داشته ...

پيامبر فرموده راجب چيستي خدا هررررر چقدر فكر كنيد ب نتيجه ايي نميرسه و اگ زياد بشه ممكنه گناه كنيد 

گفتن راجب هستي خدا فكر كنيد و ن چييتي خدا 🌹😊

این سوالت یه بحث فلسفیه میدونی؟نظر امام صادق رو راجع به تقدم و تاخر بخون

یا فلسفه ی اولی ی رو آ بخون

كاشتو بچگي ميمونيد پس اينجوري ميدونستي هستش 🌹🙂😊

من تو حرفام چیزی از بودن و نبودن خدا نگفتم

کاش شماهم درک و شعور بالاتری داشتید❤

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
بچه بودم فک میکردم پشت بومه الان ولی نمیدونم

من فکر میکردم تو سقفه

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بعضیا میگن چرا خدا واقعا به نیاز مند و فقیرا کمک نمیکنه چون خدا به بنده ای ک دنبال روزش نیست کمک میکنه ولی نه به قدری ک به بنده ای ک به فکره روزیش هست حالا این مصداق کلاممه خدا گفته کسی ک سره کاره و برای نون دادن زنو بچش کار میکنه اجرش بیشتر از اونی ک تو خونه نشسته ونمازو روزه میگیره 

2706