2726

من اولی رو باردارم اصلا فکر نمیکردم بارداری اینطوری باشه 

الان هشت ماهمه به مرز جنون رسیدم همش استراحت لکه بینی دل درد دکتر امپول و .....

الانم که اصلا شبا نمی تونم بخوابم پهلو درد و ....

همش میگم یعنی میشه این یه ماه هم بگذره بزرگترین کابوس شده همش حبسم تو خونه تا یه کم راه میرم کمر درد و .....

بعد میام اینجا میگن میگن دو تا داریم سومی رو میخوایم بیاریم 

وافعا چطوری

بچه هاتون خیلی ارومن؟

اعصاباتون خیلی قویه؟

یا بارداری هاتون فوق العاده راحته؟

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

اعصابمون قویه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

🤣🤣🤣🤣

سوره ی عصر زیاد بخون

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

واسه بعضیا پیش میاد

بعضیا کمک حال دارن

بعضیا خونسرد هستن و راحت میگیرن همه چی رو

آدما متفاوتن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بارداری هام فوق العاده سخته

دختر تخسی هم دارم از دیوار راست بالا میره

اما صبورم و پرحوصله

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

والا بخدا 😂😂😂

منم یه دونه دارم تازه موقع زایمانم میگفتم مامان چرا نگفتی انقد سخته و اشک میریختم 😅

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 

منم در بارداری عین تو بودم . خونریزی داشتم امپول شیاف و...

الان بچم 74 روزشه . اعصابشو ندارم .

از اول تولدش با  مامانم ایا نگهش میدارم .

شیر خشکیش کردم شیرم کم بود  

خیلییی سخته ...

واقعا مردم اعصاب فولادی دارین . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

دیوونه شدم از دستش زایمان خییییلی سختیم داشتم حالا به کنار از اون بارداری وحشتناک که آبم نمیتونستم بخورم 

همش میگم۴سال دیگه دومیو میارم فک کنم مغز خر خوردم

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706