2726
عنوان

دخترا یه مشورت خاستم

367 بازدید | 25 پست

بچه ها من به رفیقی دارم که به یه دختری که هم کلاسیش هم هست حس داره ولیوخب از نظر گرایش نها کلا دوسش داره حالا اینا یه سری چت داشتن توی تل که دوستم نمیخاد دیگه اونوچت هارو بخونه چون هربار میخونه خیلی ناراحت میشه(شامل اعترافاتش و رد شدنش و ..) حالا میخاد که اونارو از هر دوطرف پاک کنه اگه اون فرد متوجه شد ک پیاما پاک شدن چه دلیل قانع کننده ای میتونه بیاره؟؟ممنون میشم اگه بگین

اووووه چقدر سختش میکنید بگو دلم نمیخاست اون پیامارو ببینم تمام

اخه میدونی چیه دختره خیلی کنس اگه یه اتفاقی افتاد تا ته موضوع رو نفهمه ول کن نیس بخاطر همین میگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه میدونی چیه دختره خیلی کنس اگه یه اتفاقی افتاد تا ته موضوع رو نفهمه ول کن نیس بخاطر همین میگم&nbs ...

بگه خواستم برای خودم پاک کنم دستم خورده برای شمام پاک شده ب گمونم🤣🤣🤣🤣

من یبار چت با یه آدمیو دوطرفه پاک کردم چون دیگه نمیخواستم باهاش حرف بزنم😁 خود به خود باعث شد دیگه ح ...

من خیلی وقته از تل استفاده نکردم ینی اگه تاریخچه رو پاک کنیم کلا همه ی پیامها برای هردو طرف پاک میشه؟؟

من خیلی وقته از تل استفاده نکردم ینی اگه تاریخچه رو پاک کنیم کلا همه ی پیامها برای هردو طرف پاک میشه ...

ببین چندوقته وقتی رو چتت با طرف میزنی گزینه میاد میخوای فقط برا خودت حذف شه یا برای هردو؟ بزنی هردو برای هردوتون محو میشه پیاما . انگار که اصلا حرف نزدین با هم تا حالا

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  
2706