2737
2734

سالی یه بار مجازه خوردنش

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من 3ماه ماهی 2بار پریود شدم به خاطر همون دکتر هم رفتم

خب دکتر چی گفت؟

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
من آخرین بار 2سال پیش خوردم 

سالی یبار مشکلی نداره 

میگن تا می تونین نخورین

من یسال ماه رمضون اومدم قرص ال دی در حد ده تا خوردم تا پروزه هامو بگیرم . همون ده تا ی بلایی ب سرم آورد تا آخر عمرم ببینم حالم از قرص بهم می خوره . مثل خانومای یائسه زانو درد مچ انگشت همههههه جام درد می کرد لعنتی . بعد از پریودیم دوتا لک قهوه ای اندازه ناخون رو گونه هام افتاده

😎😎😎😎
سالی یبار مشکلی نداره  میگن تا می تونین نخورین من یسال ماه رمضون اومدم قرص ال دی در حد ده تا ...

آره من خیلی مواظبم کار به این قرصه نرسه اما الان خیلی ناراحتم 

گفت به خاطر همینه خیلی عوارض داره  حتی سونو هم انجام دادم انگار ترسیدم از این قرص اما از اومدن ...

سونو چرا دادی مگه نگفتی دوبار پریود شدی .قرصت از کدوما بود من قبلا اسمشو یادم نیست دوتا قرص بود رو یه برگ ازاون خوردم ولی هیچیم نشد الان ولی ازاون یدونه ایا خریدم

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
آره من خیلی مواظبم کار به این قرصه نرسه اما الان خیلی ناراحتم 

اگ بچه نمی خوای ک حتما بخور تو این اوضاع بی ریخت مملکتمون خدا هم ب دادمون نمی رسه . فک کن غیر از خرجای دیگ ماهی 200 فقط پول پوشک میشه . 

😎😎😎😎
2706