2733
2734
عنوان

شوهرم فیلم بدمیبینه😔تروخدا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 10802 بازدید | 373 پست
صد در صد از ترسشونه  منم قیافم بدک نیس  به خودم برسم خیلی خوشگل میشم ولی نمیزاره میگه سا ...

منم مثل شمام 

بعد میبینه جلوی خودش ازم تعریف میکنن بیشتر بدش میاد و گیر میده به یه رژ لبم 😏😏😏😏

من یه روز موهامو رنگ میکنم 😂😂😂

شده آخرین روزم باشه ولی رنگ میکنم 😂😂😂

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
بخداامتحان کردم یمدت درست میشه دوباره ازاول فرقش اینه دفه بعد حرفه ای تر عمل میکنه

نه دیگه تو باید حرفه ای بشی نه اون .تو زمانی به اون اجازه میدی بهت دست بزنه که مطمئن بشی دیگه سراغ این فیلما نمیره.اگه رفت تهدیدش کن.تهدیدش کن به جدایی و اجرای مهریه به حق طلاق.واسش شرط بزار.به شرطی اجازه میدم بهم دست بزنی که قول بدی و اگه زدی زیر قولت حق طلاق میگیرم یا هر چیز دیگه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وااااا.تو چراااا بعدش دیگه رفتی سمتش؟؟؟همینجوری ارزش خودتو میاری پایین دیگه 

برااینکه یه بارنرفتم تا دوساعت داشت عربده میکشید که اره تو ه رزه ای حتما باکسی هستی که میل بهم نداری تو فلانی و فحشا زشتتت و میرم بازنا دیگه فک کردی کمن.زن ریخته و پولی که بهت دادم پس بده و داد و بیداد که بجه بیدارشد.دیگه ازترس ابرو رفتم.توکه نمیشناسیش مرد اینجوری نددیدین

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
بستگی داره چطور برخورد کنی! میخای مال خودت‌کنی ش یا میخای زندان ش کنی! اینها فرق داره!  کنترل ...

چرا نمیخواید قبول کنید اینجور مردا با این رفتارا  ایراد دارن بجاش میگردی یه جا پیدا کنی مثلا نشون بدی روانشناسی بلدی بگی مشکل از خانماس

نه دیگه تو باید حرفه ای بشی نه اون .تو زمانی به اون اجازه میدی بهت دست بزنه که مطمئن بشی دیگه سراغ ا ...

خدایی دیگه مشکل فیلم دیدنشو خدایی نکرده به خیانت تبدیل نکنین بهانه میفته دست شوهرش

2738
خب دیگه یاد میگیره حرف مفتم نزنه چون میدونه خانومه هی میگه پول بده اونم اگه خسیس باشه خب خوشایند نیس ...

نه میگه زنا مردم خودشون خشگلن تو رو باید هی خرجت کرد

به خدا قسم اگه بهم خیانت کنه شاید زیاد ناراحت نشم اتفاقا دیشبم بهش گفتم اگه حس میکنی لایقت نیستم آزا ...

عزیییییزم چرا اینکارو میکنی باخودت 

این حرفا چیههه اخهههه..... 

نکن قربونت بشم خیانت فکر نکن تحملش آسونه ها نزن این حرفارو 

یکم به خودت برس یکم برو بیرون اعتماد به نفس پیدا کن 

به پوستت برس خب چشه مگه 

ماسک های خونگی بذار دکتر پوست برو چرا برای خودت وقت نمیذاری قشنگم

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
واضحه چی میخوایید بگید اما هزاران زن هستن که هیییییچ جوره کم نمیذارن برای همسراشون اما متاسفانه برای ...

من خدا حافظی کرده بودم ازین تایپیست

ولی حقرباشماست و این مشکل اقایون هست که  ذاتشون تنوع طلبه

نه دیگه تو باید حرفه ای بشی نه اون .تو زمانی به اون اجازه میدی بهت دست بزنه که مطمئن بشی دیگه سراغ ا ...

انقد راه امتحان کردم راستش خستم.. 

بخداا دیگه نمیدونم بایدچیکارکنم عاجزشدم😔

نمیدونم بچگیش چجوری گذشته..  درحالی که خیلی خسته ترازاین حرفاس ک بشینه چت کنه ها کلا مرض دارع& ...

ببین اسیر نباش! زندگی ت رو‌ مدیریت کن! الان شاید از دید یه نفر که شوهرش بهش خیانت کرده یا یه نفر که شوهرش دروغمیگه یا‌کتک میزنه اوضاع بهتری داشته باشی! هر کس هر مشکلی داره اون‌مشکل بزرگترین مشکل دنیاست! 

یه پیشنهاد دارم ! اگر باهاش دوست بودی چطور رفتار میکردی؟ برای چت کردن ش بنداز تو خنده و شوخی! عین یه رفیق! بعد بگو میشه ببینم چی میگین؟ بعد بگو منم میتونم چت‌کنم با مردهای دیگه؟ نمیدونم چه عکس العملی نشون میده! اگر مرد واقعی باشه و شما براش مهم باشی یه تکون اساسی میخوره! 

در مورد فیلمها هم یه راه حل دارم که خیلی جالب نیست: باهاش فیلمها رو ببین یا حتی یه سری فیلمها رو میبینی از مردها یا اندام شون‌تعریف کن( شوهرت خیلی هیکل ش خوبه این کار رو‌نکن)... اصولا مردها بهشون بر میخوره، اون موقع باید کاملا با آرامش بگی وقتی تو هم‌اونها رو‌نگاه میکنی منم همین حس رو‌پیدا میکنم.

با داد و بیداد و دعوا هیچی حل نمیشه! 

باهاش دوست شو! دیدی موقعی که یه دختر و پسر با هم دوست هستند به خودشون و دوستی شون تعهد دارند ولی بعد ازدواج تعهد میشه توقع؟؟؟

مثلا مادرشوهرم بدون منظور میگه ما خیلی سفیدیم شوهرمم خیلی بدنش سفید و بی موعه خب ژنتیک هر کسی فرق دا ...

تو عینننن منی اصلا انگار منی.منم بدنم و پوست صورتم عین خودته.چه بدشانسیم ما‌هییییییییی خدا

ایول😂😂😂🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻

ارهههه👍👍👍

شما هم بذار 😜

2706