2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لوس کنه خودشو واسه دخترای سایت دلبری کنه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2728
لوس کنه خودشو واسه دخترای سایت دلبری کنه

همینه😂😂

مـن مـرده ام ... بـه نـسـیـم خـاطـره ای , گـاهـی تـکـانـی مـی خـورم ...!                                                                    هـمـیـن ...!🖤

اکثرا تاپیکایی که یه کوچولو مذهبی باشن قفلن چون دعوا میشه 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2738
همینه😂😂

خداروشکر متاهلم .وگرنه تحمل نمی‌کردم تو سایت این اخلاق ها رو‌  

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
اخه چه دلبری کردی داره بااون اسمش

دیگه داره من مجرد بودم .همیشه ذهنم درگیر اینکارا بود 

2706