2733
2734

من فوبیا کوسه دارم... اسم نهنگ و کوسه و وال و... میاد قلبم میخواد بیایسته

یه فیلم از اقیانوس ببینم که این موجودات تو سکوت دارن شنا میکنن تنها ارزوم اینه که یه شیر بیاد منو بخوره... یا یکی تیر بزنه بکشتم... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حشرات 

مستند حشرات نمیتونم ببینم اصلا

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

من بشدت از سوسک میترسم تا مرز سکته میرم انقد شدیده حتی نمیتونم به عکسشم نگا کنم در این حد خیلی بده باورت نمیشه سوسک تو اتاقم پیداسه تا یکماه تو اتاقم نمیرم

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2738

فوبیای جوجه دارم قلبم وایمسته مار هم همین طور😥

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2706