2726

بچه ها یه جاری فوق العاده گستاخ دارم ک راه ب راه رسما میرینه ب هیکل خونواده شوهرم اصلا ادم حسابشون نمیکنه.حالا اسباب کشی داره همشون از ترسش رفتن کمک کردن بهش اونم چون کارش گیره ایناس شامو ناهار  همش خونه مادرشوهرمه.حالا اون شده عروس خوبه.امشب مادرشوهرم زنگ زد ک داداشت اینا اینجان بیاین شمام خلاصه ماهم رفتیم اولش نرمال بود بعدش هی کم کم بی محلی کرد همش جاریمو تحویل میگرفت از اون سوالو جواب میکرد و جاریمم حسابی خر کیف شده بود .با  اصلا محلم نمیداد.خلاصه منم بدجور ناراحت شدم از رفتارش موقع خداحافظی با لحنی ک بفهمه کارش زشت بود گفتم ببخشیدددددد مزاحمتون شدیم.یعنی ک تو با ما عین مزاحما رفتار کردی.بچه ها بنظرتون خوب کردم گفتم?اگه نمیگفتم اینسری وحشی تر میشد با شناختی ک ازش دارم

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی عالی بود ...قشنگ  نابودش کردی

جدی میگی?اخه خونم ب جوش اومد من کاری باهاشون ندارم اما دیدم همه رفتاراش تیکه س

مادر شوهرم منم دقیقن همینه.از جاریم مث چی میترسع همس عزت احترامش میکنه.ما خوته خریدیم زنگ نزد یه تبریک بگه ولی به جاریم کل هفترو زنگ میزده تبریکو و حا و احوال.اون هفتم خیلی باهام بد رفتار کرد که چرا میوه نبردیم برلش.شوهرم گف یک ماه نمیریم تا یاد بگیره درس رفتار کنه.اعتراضم کردن میگیم جایی که احتراممونو نگه نمیدارن نمیایم.احترام دو طرفس

مادر شوهرم منم دقیقن همینه.از جاریم مث چی میترسع همس عزت احترامش میکنه.ما خوته خریدیم زنگ نزد یه تبر ...

افرین به شوهرت.شوهر من تند تند میره اما من خودم بدون دعوت نمیرم.اینسری هم امیدوارم دعوت نکنه چون اگه دعوت کنه میخوام ب شوهذگرم بگم من نمیام

افرین به شوهرت.شوهر من تند تند میره اما من خودم بدون دعوت نمیرم.اینسری هم امیدوارم دعوت نکنه چون اگه ...

اره نرو اصلن.به شوهرتم بگو اگه واسه زنتو زندکیت احترام قائلی نرو بدون من.رفتارهای بد اونارو بکن تو چشم شوهرت

وااای مادر شوهر منم مث پروانه دور جاری شیطانم‌میچرخه اونی که روز اولی که اومد تو خونشون یه دعوای حسابی راه انداخت که بیا و ببین اما منی که ۵ سال کلفتیشو کردم نادیده میگیره، باید مستقیم خیلی رک میگفتی اگه ناراحتین از اومدنم تا بلند شم

مذهبی کله پنیری

والا بنظرم حرص خوردن داشته اتفاقا وقتی میبینی طرف داره بی محلت میکنه جوری رفتار کن که اصلا برات مهم نیست من بودم کلا سرم رو میکردم تو گوشیم اخرشم موقع خداحافظی میگفتم دستتون درد نکنه اصلا حال شام پختن نداشتم 

belfijoon هستم                                                                 

امان از مادر شوهرا امانننن 🤦‍♀️🤣

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2706