2726

وقتی شروع میکنم صنعتیو همون روش کارخونه رو دقیق به دقیق ک فوق العاده گرونن فرمولاش وسایلهاشو میگم میگین گرونه تاپیک صابونم برین از صنعتی شروع شده بود عده ای گفتن گرونه نمیشه و اینا

من گفتم به روش دست ساز برم صابونو ک میگین مارو مسخره کردی😊

من اخرش نفهمیدم واقعاا چی میخواین؟؟؟؟

من خوشحالم تاپیکهای این چنینی زدم ک متوجع شدم عده ای تا خودشون نخوان نمیشه من کارم بی فایده بوده 😘😘😘

من واقعا قصد کمک داشتم واقعا از ته دلم میتونید پیامها و تاپیکهای قبلیم ببینید😊😊واقعا از ته دل بوده کسی کسبو کاری صنعتی راه بندازه کلیبی سوددد کنه والا یکی از فامیلامون با همین فرمولای‌من حسابییی سوددد کردههه.من فقط بنا ب تعهدم جایی نمیتونم کسب درامد کنم ک نمیتونم بگم چرا .فقط دلم سوخت واسه ی عده ای گفتم حیفمه اون همه اطلاعات بمونه کتاب نیاد بیرون

من واقعا خواستم لذت ببرید اما نتیجه معکوس داشت 

خواستم واقعااا از نازنین همون ادم برفی و اون یکی مدیرم مریم تشکر کنم بابت انرژی هایی ک ب من دادید بهشون درخواست دوستی میدم اگ خواستن مو ب مو بهشون یاد میدم کانال تلگرام جون واقعا دوستای‌خوبی و همراه من بودن😘😘😘

من تاپیکت خوندم و دوست داشتم و ذخیره کردم!!! اتفاقا به نظرم خیلی جالب و مفید بود!!❤❤🌺🌺🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌹

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من درهیچکدام ازتاپیکهاتون پست نذاشتم

امامیدونید مشکل کارشماچیه!؟

اینکه گفتید دیدم گرونیه‌؟!

درحالیکه راهکارهای شماخانگی وخلاقیته وبرای سلامت مفیده وجنبه صرفه جویی نداره برای مصرف شخصی

2706