2726
عنوان

شما جای من بودین چه حالی داشتین در باره مادرشوهره

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالمو بهم میزنن آدما اینطوری . مادرشوهرمن میگفت چرا بچه رو توخونه داخل کالسکه میذاری . اخه ب تو چه ن ...

ده روزکه از زایمان من گذشته بود مادرشوهرم اومد بهم گفت توراه نرفتی سزارینی شدی چندهفته بعدش بردم توپارک جاریمم بودبه جاریم گفتم من وشوهرم هرروزمی اومدیم اینجا راه می رفتم همشون فضولن توی چیزای که بهشون ربط نداره دخالت می کنن

یه روزخوب می یاد...
2728
نکته مهمیه

بخدا قبلش که تنها بودیم و شوهرم نبود خیلی باهم خوب بودیم گپ میزدیم 

قرار بود شام برادرشوهر و جاریم هم بیان 

فقط به یه چیز شک کردم شوهرم از راه رسید من رو مبل بودم اون نشست زمین پاهامو بغل کرد و منو بوسید البته مادرش تو اتاق بود 

ده روزکه از زایمان من گذشته بود مادرشوهرم اومد بهم گفت توراه نرفتی سزارینی شدی چندهفته بعدش بردم توپ ...

بیا تاپیک اخرم تا یه فضولی دستگیرت شه. تاپیک اسی رو دیدم منم زدم . بیا خداییش

اگه بدون بزرگنمايي مساله فقط همين بوده حق داري

من بعد رفتنش فقط اشک ریختم و سعی کردم به شوهرم چیزی نگم شرمنده بشه ولی دوماه بعد اومد در خونه مون زنگ زد بچه رو بیار تو خیابون ببینم یعنی برای مادرش قضیه ادامه پیدا کرده بود 

ده روزکه از زایمان من گذشته بود مادرشوهرم اومد بهم گفت توراه نرفتی سزارینی شدی چندهفته بعدش بردم توپ ...

حالا باز مادرشوهر زیاد ناراحت کننده نیست

تو فک کن من جاریممممممم خیلی نقش مادرشوهر فضولات رو برام ایفا میکرد!!!!!!!حالا مادرشوعرم کاری باهام نداشتااا

اً

از این تاریخ اختلاف بزرگ شروع شد 

مثلا شوهر من پدربزرگ خیلی پیری داره که راهش دور بود و مریض دلش می‌خواست بچه مو ببینه منم گفتم بریم بنده خدا رو شاد کنیم با بچه رفتیم 

وقتی فهمید چنان دعوایی راه انداخت به جای اینکه تشکر کنه پدر پیرش رو شاد کردیم 

استارتر من هم دقیقا بچم یکسالشه و مادرشوهرم وقتی زایمان کردم تو همین مایه ها دعوا راه انداخت.ا ...

عزیزم ما زندگی قشنگی داشتیم اما از وقتی بچه دار شدم هرچی تلاش کردم بفهمم چرا انقدر شوهرم سرد شده نفهمیدم تا چند روز پسش اس مس های مادرشو تو گوشیش دیدم 

خب دائم تو گوش یه مرد بخونن مگه میشه بی تاثیر باشه 

حالا باز مادرشوهر زیاد ناراحت کننده نیست تو فک کن من جاریممممممم خیلی نقش مادرشوهر فضولات رو برام ا ...

خدابهت صبر بده من سه چهارماه یه بارجاری هام رومی بینم دوماه یه بارهم مادرشوهرم دوری ودوستی یه کم ازجاریت فاصله بگیر

یه روزخوب می یاد...
حالا باز مادرشوهر زیاد ناراحت کننده نیست تو فک کن من جاریممممممم خیلی نقش مادرشوهر فضولات رو برام ا ...

جاری هام هردو وقتی من باردار بودم عروسی کردن ولی حس میکنم اونا هم تحت تاثیر بدگویی های مادرشوهرم قرار گرفتن 

2706