2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احساس میکنم ینی اینکه همه ترکش کردن اخه اون همه کفششش

اون چیزی که حس می‌کنی قطعا درسته..هرچی که هست حالش خوب نیست..وقتیم باز میزاره ینی امیدوارم تو ببینی ینی اینکه به تو هم ربط داره..البته اگه کس دیگه ای تو زندگیش نباشن

اون چیزی که حس می‌کنی قطعا درسته..هرچی که هست حالش خوب نیست..وقتیم باز میزاره ینی امیدوارم تو ببینی ...

اینارو واسه من میذاره 

نمیدونم کس دیگ ای هست تو زندگیش یان

ولی دقیقا از وقتی کات کردیم اینکارو میکنه

5 ساله پیجشو دارم هیچوقت اینجوری نمیکرد 1 سال باهم بودیم کات کردیم اینکارو میکنه بعد کات

چی بگم

خودش رفته نکنه توقع داره برم دنبالش

کلی التماسش کردم نموند

2728
اینارو واسه من میذاره  نمیدونم کس دیگ ای هست تو زندگیش یان ولی دقیقا از وقتی کات کردیم اینکار ...

من اگه جای تو بودم قطعا دووم نمی‌آوردم و حتما بهش پیام میدادم..فقطم یه کلمه..خوبی؟ اگه جواب میداد که مشخص میشد اگرم جواب نمی‌داد تکلیف خودمو میدونستم..اگرم مطمئن بودم که واسه من میزاره حتما با پیج خودم نگاه میکردم که بفهمه حواسم بهش هست😅من کلا آدم کله شقیم..توام اگه اینطوری هستی امتحان کن اگرم نیستی فقط از دور میتونی ببینی و فکرو خیال کنی..