2733
2734
عنوان

بيايد از خاطراتت تقلبتونو بگيد...

306 بازدید | 39 پست

امتحان هاي اخر ترم هنرستانمون بود...منم هيچي از زبان حاليم نميشه....زير برگم پره تقلب بود...از بس ك دستوپا چلفتي ام برگه رو موقعه جابجا كردن همه تقلب هام ريخت زمين....

مراقبموم ك معلم فارسيم بود اومد ورداش گف اخ اخ اخ تقلب؟!حالا اينارو چيكارش كنيم؟!!!

منم سكوت...با اينكه صفر شدم اما واقعا مردونگي كرد ك ب كسي نگف😬😬

ي بار ديگه بازم سر زبان داشتم تقلب ميكردم اين بار با گوشيم همسرم ك اون موقعه نامزد بوديم زبانش مخالف من خيلي خوبه...منم ازش سوال پرسيدم اون احمقم دير ج داد...داشتم گوشيو چك ميكردم ك مراقب ديد🙄🙄اومد بالاسرم داد زد تقلب هاتو بده....منم گوشيمو تو درز مانتو قايم كردم گفتم كوووووو؟؟؟درسته نتونس مچمو بگيره ولي تا اخر امتحان نتونسم گوشيمو در بيارم بعد امتحان ديدم همسرم همه ج هارو فرستاده....اين گونه شد كمن درس زبانو هرسال با تك ماده رد ميكردم🙄

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو کاغذ می نوشتم میذاشتم وسط پام میدیدم یا میذاشتم زیر برگه امتحانم یادش بخیر 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
2731
من برگه عوض میکردم آخر وقت اسممونو مینوشتیم هیچکی مچمو نگرفت ۵سال سابقه دارم تو این کار

خوش بحالت بچه هاي ما هيچ كدوم پايه نبودن😒

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

پارسال امتحان علوم مستمر بود

معلم ریاضیمون هم مراقب بود

خلاصه با دوستام داشتیم تقلب میکردیم

ک معلم اومد مچمونو گرفت و برگه های تقلبو برداشت😐💔😂

بعد چون ما شاگرد زرنگاش بودیم

زنگ تفریح ک شد

رفتیم عذر خواهی،بخشیدمون و ب کسی نگفت که تقلب کردیم

ولی یچیزی گفت که از خجالت اب شدیم...

گفت من به شماها خیلییییی اعتماد داشتم و فکر میکردم اگه ی روز سر کلاس نباشم شما حواستون ب بچه ها هست😁💔😐😂

ماهم از خجالت مردیم.و دیگه سر کلاس اون معلم تقلب نکردیم

(((:🫀
2738
من چقدر تقلب اختراع کردم   حیف تموم شد وگرنه میتونستم ورک شاپ تقلب برگزارکنم

من اولين بار ك تقلب كردم كلاس سوم بودم با افتخار اولين فردي بودم تو كلاس ك تقلب ميكرد...بعد من بچها ياد گرفتن😊جدول ضربو داشتم تقلب ميكردم😂😂

یکی دوبار فقط 

روی میز تومار مینوشتم جالبیش اینجاست دوبارشم اومدن تو امتحان 😃

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 

من روی این خودکارا ک برگه از تنش بیرون میومد تقلب مینوشتم😂😂😂

یا مثلا قمقمه ابم رو توی درش با ماژیک  ازینایی بود ک درش مث لیواب بود همچی پهن بود

یا تقلب مینوشتم میچسپوندم زیر چونه مقنعه ام قسمتی ک میوفته رو سینه

یا میچسبوندم روی رون پام ک روش مانتو میوفته

یا رو مچ دستم مینوشتم 

یا روی کاغذ چرک نویس با این خودکارا ک نور مینداختی نوشته معلوم میشد😂

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
2706