2737
2734

بچه ب مادر خودش همیشه نیاز داره و اینک خیلی هارو دیدم ک با وجود بچه طلاق گرفتن من یکی از آشناهامون وضعش خیلی خوب بود ی شوهر کرد ک آس و پاس حالا تعریف از زبون داداشم

آره مرده بی شرف خودشو بزور قالب مریم کرد رفت تو مغازه باباش حسابدار شد فقط بخاطر پول باهاش بود بعد اینک زنش ۳تا بچه دنیا آورد ب زنش گفت ب بابات بگو برامون خونه بزرگ تر بخره بعد زنشم عزیز دوردونه باباشه و نمیدونم از کجا ب گوش باباعه رسید باباعه رفت ی خونه خیلی توپ براشون تو تهران گرفت و زد ب اسم دخترش بعد دوباره شوهرش گفت من ماشین جدید میخام شاسی بلند میخام بچه های من باید ایمنی داشته باشن دوباره پدر زنه براش شاسی بلند خرید زد ب نام دخترش بعد نگو مرتیک خر با ماشینه میرفت اتو میزد صبح تا شب با ماشینش دهن مملکت رو سرویس کرده بود زنش هم فهمید طلاقش داد قشنگ با پرستار داره بچه هاشو بزرگ میکنه شوهرشم رفته خونه ی پیرزن ۷۰ساله زندگی میکنه

برای حاجت روا شدن خواسته خودمو خودت ی صلوات بفرست و از ته دل بگو آمین🤩😍💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می تونی از بچه ت بگذری؟؟؟ به نظرم سخت تر از این کار تو دنیا نیست  دم می تونه همه چی رو تحمل کن ...

اره والا منم همین شرایطو دارم.تحمل میکنم اما بچم کنارمه

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
اعتیاد شدید بد دهنی کتک  بی مهری و بی تفاوتی و بی محلی  دایم

متاسفم🥺

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728