1874
1924

ان شاالله خدا برای کسی نیاره آمین 

ان شاءالله برای ما هم نیاره

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم خیلی محتاجم 😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

من ب عنوان ی بچه طلاق پیشنهادم اینه تاجایی ک میتونید بسازید بخدا بعد طلاق نه واسه بچه خوبه نه مادر بچه

تو اینجا اسم‌مرد بالا سر ادم نباشه کلی درد سر پشتشه حتی اگه خودت شغل ودرامدداشته باشی

1911
نمیشه نمیتونم. دارم حسود و عقده ای میشم

دلایل کافی نیس برای طلاق

زندگی دوتا ادم دیگه بچه بازی که نیس

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
نمیشه نمیتونم. دارم حسود و عقده ای میشم

می تونی از بچه ت بگذری؟؟؟ به نظرم سخت تر از این کار تو دنیا نیست 

دم می تونه همه چی رو تحمل کنه جز دوری از بچه ش

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
1826

بچه ب مادر خودش همیشه نیاز داره و اینک خیلی هارو دیدم ک با وجود بچه طلاق گرفتن من یکی از آشناهامون وضعش خیلی خوب بود ی شوهر کرد ک آس و پاس حالا تعریف از زبون داداشم

آره مرده بی شرف خودشو بزور قالب مریم کرد رفت تو مغازه باباش حسابدار شد فقط بخاطر پول باهاش بود بعد اینک زنش ۳تا بچه دنیا آورد ب زنش گفت ب بابات بگو برامون خونه بزرگ تر بخره بعد زنشم عزیز دوردونه باباشه و نمیدونم از کجا ب گوش باباعه رسید باباعه رفت ی خونه خیلی توپ براشون تو تهران گرفت و زد ب اسم دخترش بعد دوباره شوهرش گفت من ماشین جدید میخام شاسی بلند میخام بچه های من باید ایمنی داشته باشن دوباره پدر زنه براش شاسی بلند خرید زد ب نام دخترش بعد نگو مرتیک خر با ماشینه میرفت اتو میزد صبح تا شب با ماشینش دهن مملکت رو سرویس کرده بود زنش هم فهمید طلاقش داد قشنگ با پرستار داره بچه هاشو بزرگ میکنه شوهرشم رفته خونه ی پیرزن ۷۰ساله زندگی میکنه

برای حاجت روا شدن خواسته خودمو خودت ی صلوات بفرست و از ته دل بگو آمین🤩😍💜
می تونی از بچه ت بگذری؟؟؟ به نظرم سخت تر از این کار تو دنیا نیست  دم می تونه همه چی رو تحمل کن ...

اره والا منم همین شرایطو دارم.تحمل میکنم اما بچم کنارمه

مظلوم ترین زن دنیا اونیه که هیچ آرامشی در کنار شوهرش نداره اما بخاطر بچشش تحمل میکنه😭😭😭😭میشه برا آرامش دلم دعا کنین...سخته وقتی  بخاطر بچم مجبور باشم خودم خوشحال نشون بدم وقتی هیچ انگیزه ای برا زندگی ندارم...اما همه ادما از اول که بی انگیزه نمیشن....بی انگیزش میکنن ...منم یه ادم شادی بودم که صدای خندم همه جا میپیچید اما حالا شدم یه مادر به ظاهر شاد...خیلی سخته مجبور باشی جایی زندگی کنی که هیچ دلخوشی نداری...شبا به امید این که یه روز از این زندان آزاد میشم سر رو بالش میزارم...زندگیم حکم زندان منه ...گاهی وقتا با خودم تصور میکنم کاش بال داشتم بچمو میگرفتم میرفتم یه جای دور که هیچ کسی نشناستم....خدایا هر کسیو میبخشم الا اونیو که بهم تهمت زد ...لطفا برام دعا کنین به امید روزی که از این زندان آزاد بشم و بتونم با بچم شاد زندگی کنم...آمین
اعتیاد شدید بد دهنی کتک  بی مهری و بی تفاوتی و بی محلی  دایم

متاسفم🥺

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام